Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (rugpjūčio 3 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGPJŪČIO 3 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė rugpjūčio 3-iajai, šeštadieniui.

AVINAS. Jūsų šiandienė savijauta gali priminti, kad pats metas taisyti savo gyvenimo būdą, mitybos įpročius. Jeigu niekur neketinate vykti, pravartu imtis namų ruošos, asmeninės higienos bei grožio procedūrų.

JAUTIS. Mintys daugiausiai suksis apie meilės, pramogų ir finansinius reikalus. Kils įdomių sumanymų, kurių įgyvendinimas galėtų išeiti į naudą. Patartina aplankyti kokį nors smagų renginį drauge su vaikais, šeima.

DVYNIAI. Tikriausiai šiandien stengsitės susidoroti su nemažu kiekiu problemų. Atsiminkite, kad viskas niekai, palyginti su sveikata. Jei esate sveiki, laipsniškai įveiksite savo problemas. Tad nepersitempkite ir nesipykite su namiškiais.

VĖŽYS. Šiandien įvykę susitikimai, gauta informacija gali būti reikšmingi, todėl nepraleiskite pro ausis. Daugiau dėmesio skirkite artimųjų reikmėms. Galite tikėtis svečių arba leistis į netolimą kelionę, ekskursiją.

LIŪTAS. Šiandien nesunkiai pavyks sutvarkyti aktualų buities, ūkio, pinigų klausimą. Pasitelkite artimuosius, ypač jei tai bendras reikalas. Savijautą bei nuotaiką gerai veiks jauki ir graži aplinka, skanus maistas. Pasistenkite tai susikurti.

MERGELĖ. Galite tikėtis viliojamo pasiūlymo, pakvietimo į įdomų renginį. Jums bus galima pavydėti kūrybingumo bei išmonės. Tik venkite manipuliuoti kitų jausmais, saugokitės sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS. Jūsų mažame pasaulyje tikėtinas tam tikras chaosas. Galite pernelyg vadovautis asmeninėmis emocijomis ir dėl to iškreipti faktus. Gerai seksis kūrybinė veikla, dvasinės praktikos, joga. Venkite alkoholio ir kitų svaigalų.

SKORPIONAS. Tikriausiai jus atakuos draugai ir pažįstami. Jei iš ryto sugebėsite atlikti svarbią pareigą, antrą dienos pusę ramia sąžine galėsite paskirti įvairiems pasižmonėjimams, pasimatymams, piknikams.

ŠAULYS. Nemažai šiandienių sumanymų liks neįgyvendintų. Tačiau gilūs apmąstymai paliks vertingą pėdsaką. Būkite korektiški, bendraudami su keistais ar neblaiviais asmenimis, net jei jie veda iš kantrybės.

OŽIARAGIS. Regis, labiau nei paprastai smerksite neteisybę, blogį, gilinsitės į globalinius klausimus. Jei esate kelionėje, jūsų laukia įspūdžiai, daug įdomios informacijos. Tai gali net padaryti įtaką jūsų pasirinkimams ateityje.

VANDENIS. Regis, kursite planus, kurie pareikalaus nemenkų investicijų. Arba tiesiog išlaidausite be stabdžių. Galbūt labai norėsite kažkam padaryti įspūdį savo dosnumu, o gal netikėtai teks grąžinti skolą ar skolintis.

ŽUVYS. Tikėtina, kad ši diena privers gilintis į asmeninių santykių problemas, nesusipratimus. Bus geriau, jei sugebėsite suprasti, paremti savo partnerį, jam atleisti. Nutraukti ryšius visada suspėsite.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS