Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (rugsėjo 23 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (RUGSĖJO 23 D.)

  • 0

Avinas

Labai gera diena. Šiandienos sapnai gali būti pranašiški. Žavesys padės moterims pritraukti dėmesį ir spręsti problemas. Vyrų laukia susitikimas su senais draugais. Prisiminkite tik geras akimirkas, ir jūsų vakaras bus nuostabus.

Jautis

Laukia labai prieštaringa ir ne pati maloniausia diena. Vyrus dėl skandalo darbe gali atleisti. Patylėkite, viskas išsispręs savaime. Moterims neverta prisigalvoti problemų, juo labiau į jas įtraukti artimųjų.

Dvyniai

Vyrų laukia itin produktyvios darbo kelionės ir verslo derybos. Visi kiti reikalai klostysis gana sėkmingai. Moterys neturėtų priimti skubotų sprendimų, reikia paskirstyti krūvį ir laikytis plano – tai padės kokybiškai atlikti užduotis.

Vėžys

Geras laikotarpis planams įgyvendinti. Vyrams pasiseks keičiant profesinę veiklą. Rasite naują gerai apmokamą darbą. Paaštrėjusi intuicija padės moterims susidoroti su bet kokia užduotimi. Visada būsite dviem žingsniais priekyje visų.

Liūtas

Jei nenorite užsitraukti vadovybės rūstybės, reikia susitelkti į einamuosius reikalus. Vyrams verta atidėti visus svarbius sprendimus. Moterims kils sunkumų darbe ir šeiminiame gyvenime dėl noro perkelti savo rūpesčius ant kitų pečių.

Mergelė

Stenkitės nerodyti savo irzlumo darbe, kitaip galite sugadinti santykius su kolektyvu, kuriame vis dar teks dirbti. Vakarą praleiskite naudingai. Jūsų emocinę būseną padės atkurti sporto užsiėmimas ir meditacijos.

Svarstyklės

Stenkitės būti taktiški pašnekovai ir išklausyti nusiskundimų iki galo. Šio patarimo labiausiai turėtų laikytis vyrai. Moterims pasiseks labiau, šiandien jų laukia pelnas arba kilimas karjeros laiptais.

Skorpionas

Pasinaudokite suteikta galimybe pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Vyrai sėkmingai atliks visas užduotis ir išspręs problemas. Moterims teks kovoti už teisybę, ginti ne tik savo, bet ir tų kolegų, kurie buvo nepelnytai pamiršti, teises.

Šaulys

Laukia nuostabi diena. Iniciatyvumas gali suteikti materialinę gerovę. Pagalbos prašykite tik tų žmonių, kuriais pasitikite. Yra tikimybė, kad kažkas norės jums pakenkti, būkite atsargūs ir tikrinkite gautą informaciją.

Ožiaragis

Verta nagrinėti naują kryptį. Diena tinkama dideliems sandoriams ir sutartims pasirašyti. Rekomenduojama priimti svečius, jie pripildys jūsų namus gyvybės ir linksmybių. Ne laikas įvairioms rizikoms ir neapgalvotiems veiksmams.

Vandenis

Turėtumėte apsivalyti nuo negatyvumo, kurį sugeriate iš žmonių kaip kempinė. Tam padės meditacija ir maldos. Jei įmanoma, aplankykite šventyklą. Kitas apsivalymo receptas – ilgos kelionės, būtent jos pakeis gyvenimą.

Žuvys

Vyresnio amžiaus žmonės pajus energijos antplūdį, norės leisti laiką su draugais. Atlikite paprastus pratimus ir stebėkite savo savijautą. Būkite atsargūs bendraudami su nepažįstamais žmonėmis. Nesielkite neapgalvotai.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS