Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 26 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (SAUSIO 26 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė sausio 26-ajai, antradieniui.

AVINAS. Prieš savo valią galite būti įtraukti į svetimus rūpesčius arba nerimo sukels artimųjų problemos, finansiniai sunkumai. Galbūt teks dėl ko nors aiškintis ar apsispręsti, todėl susikaupkite.

JAUTIS. Tikriausiai teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, daug bendrauti, taip pat ir telefonu bei internetu. Venkite netaktiškų frazių. Vėliau dėl to galite gailėtis, nes tuo mielai pasinaudos oponentai. Už ištartus ar parašytus žodžius neretai tenka atsakyti.

DVYNIAI. Su patikimais žmonėmis vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės. Galbūt atsiras naujų paskatų kažko siekti. Visgi didesnių piniginių įplaukų bei lengvos naudos tikėtis neverta.

VĖŽYS. Šiandien jokioje srityje nepersistenkite. Regis, susidursite su keistu oponavimu ar abejotinais pažadais. Už kai kurias pagundas gali tekti užmokėti didesnę kainą nei jos vertos.

LIŪTAS. Domėsitės įvairiais gandais, paskalomis. Gali būti pakirstas jūsų pasitikėjimas kolegomis, tykos nesusipratimai. Nevenkite bendrauti, tačiau venkite provokuoti neprognozuojamus asmenis, regzti intrigas. Organizmas neatsparus infekcijoms.

MERGELĖ. Tikriausiai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite naujų pažinčių. Tuo pačiu galite išgyti nuo tuščių iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu. Saugokite vaikus.

SVARSTYKLĖS. Šiandien neblogai seksis organizuoti dalykinius ir kitokius pasitarimus, tačiau konkrečiai susitarti dėl aktualių dalykų bus nelengva. Stigs susikaupimo, tolerancijos.

SKORPIONAS. Regis, stengsitės mąstyti filosofiškai, būti objektyvūs ir tolerantiški. Deja, visos šios pastangos gali nueiti perniek, susidūrus su neprognozuojamais asmenimis, keliančiais sumaištį.

ŠAULYS. Šiandien geriau būtų atsisakyti didesnių išlaidų bei pataupyti jėgas ir nervus. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu. Itin rūpinkitės sveikata.

OŽIARAGIS. Galite pasiduoti įtaigai, svetimai valiai arba patys stipriai veiksite kitus. Į jūsų iniciatyvą meilės srityje tikriausiai bus atsakyta, tačiau tinkamai išreikšti jausmus nelabai seksis. Regis, bus nelengva susikalbėti su augančia karta. Saugokite vaikus.

VANDENIS. Šiandieną teks atlikti daugybę smulkių darbų. Venkite pernelyg įsipareigoti bei nesitikėkite, kad kažkas taisys jūsų klaidas. Dėl neapdairumo gali kilti papildomų rūpesčių, o dėl netikėto sveikatos sutrikimo – daug nerimo.

ŽUVYS. Neseniai užmegzta pažintis gali suteikti naują kryptį jūsų tikslams. Pravartu labiau pasidomėti sveikatos profilaktika, mityba, gerinti darbo ir gyvenimo sąlygas. Venkite rizikos kelyje.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS