Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 13 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 13 D.)

  • 0

AVINAS. Diena tam tikra prasme gali būti lemtinga, paskatinanti judėti reikiama linkme. Kolektyvo, bendraminčių spaudimas gali išjudinti iš stagnacijos, pastūmėti veikti.

JAUTIS. Galimi įvykiai, kontaktai, kurie sukels iliuzijų antplūdį. Galite kažkuo susižavėti. Kai kurie jūsų tikslai nebeteks prasmės. Būkite atidūs, kad neįsiveltumėte į aferas, neišprovokuotumėte pavydo ar keršto.

DVYNIAI. Vilios kelionės, įdomūs renginiai, apie tai svajosite ir kalbėsite. Būdami atviri, plataus akiračio, pasitelkę tvirtus argumentus, galite daug laimėti. Galbūt sugebėsite įprasminti savo ilgalaikes pastangas.

VĖŽYS. Darykite gerus darbus, tačiau nelaukite ypatingos padėkos ar aplodismentų. Rizikingos avantiūros nepatartinos. Vienam tai nepakenks, bet kitam gali baigtis liūdnai. Pravartu iš anksto pagalvoti apie galimus padarinius.

LIŪTAS. Regis, mėginsite įgyvendinti naujas idėjas. Pravartu susikaupti ilgalaikiams planams ir drąsiai žvelgti į ateitį. Vis dėlto pasikliauti derėtų ne visais, kurie jus giria. Kai kurie dėmesį rodantys žmonės bus tarsi užsimaskavę pavydūs priešai.

MERGELĖ. Kiek atiduosite, tiek ir patys gausite: ir finansine, ir jausmų prasme. Regis, kils noras visur, pradedant nuo savęs, daryti tvarką. Būkite atsargūs su technika, cheminėmis medžiagomis, ugnimi, nes patirta žala gali daug kainuoti.

SVARSTYKLĖS. Rytinis vangumas trukdys įsitraukti į darbus, o gal ir laiku atvykti. Jeigu nekaip jaučiatės, pravartu pasitikrinti sveikatą. Įdienojus neblogai padirbėsite.

SKORPIONAS. Tikėtinas pokalbis, pareikalausiantis konkrečių atsakymų, aiškių argumentų. Regis, padarysite darbštaus, stipraus žmogaus įspūdį. Svarbiausia, kad patys jaustumėtės užtikrinti tuo, ką darote, ko imatės. Būkite atsargūs su ugnimi.

ŠAULYS. Būsite kūrybingi ir veiklūs. Galimas pokalbis ar įvykis, pakeisiantis kai kuriuos santykius. Daug emocijų suteiks aplinkiniai ir vaikai. Venkite rizikos kelyje.

OŽIARAGIS. Regis, pasižymėsite gera komercine įžvalga, gebėjimu derėtis. Galbūt teks tarpininkauti, finansiškai įsipareigoti, sudaryti sutartį. Nors viskas atrodys apskaičiuota, jausitės labai rizikuojantys.

VANDENIS. Regis, būsite imlūs informacijai, reklamai. Galite duoti ar imti interviu. Vis dėlto naujiena, kurią sužinosite, gali pasirodyti prieštaringa. Galite sulaukti kritikos arba patys kelsite aršių pretenzijų.

ŽUVYS. Taps akivaizdu, kad reikia naujai įvertinti kai kuriuos reikalus ir ryšius. Vieni žmonės jums šypsosis, flirtuos, kiti už nugaros nesibodės kenkti, šmeižti. Nesivelkite į intrigas, laikykitės konfidencialumo principo.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS