Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 19 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 19 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė vasario 19-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Būsite linkę atvirai reikšti savo iniciatyvą. Visgi stresuosite dėl numatomo susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Regis, teks tvarkyti piniginius, turtinius ar komercinius reikalus.

JAUTIS. Tikėtini prieštaringi jausmai, santykių, meilės arba pinigų problemos. Nors jumyse kunkuliuos emocijos, gailestis sau ir turėsite dėl ko nerimauti, tačiau pradėsite geriau suprasti, kaip galėtumėte sau padėti.

DVYNIAI. Diena gali būti konfliktiška ir net pavojinga ne viena prasme. Galite pasijusti vieniši ir nesuprasti. Kažko reikalaudami iš kitų, būkite nuoseklūs ir korektiški. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo sukčių.

VĖŽYS. Labai nerimausite, jeigu turite laikyti egzaminą, reikštis viešai, teikti ataskaitas ar daryti pristatymą. Pasitelkite ryžtą, drąsą, pasitikėkite savimi ir viskas pavyks. Tvarkydami dokumentus, nepadarykite klaidų.

LIŪTAS. Pasistenkite disciplinuotai dirbti, nesipykti su viršininku, kolegomis, nes bus lengva patekti į jų nemalonę. Pasidomėkite, ar gerai sekasi jūsų šeimos nariams – jie gali susidurti su problemomis. Tik venkite įkyriai kontroliuoti.

MERGELĖ. Diena gali būti nervinga. Pasistenkite negadinti nuotaikos aplinkiniams. Šiek tiek pavojinga pervertinti savo jėgas bei galimybes – jums teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus.

SVARSTYKLĖS. Jausite paskatą elgtis skubotai, neatsargiai. Tai visiškai nepatartina, ypač vairuojant, ką nors veikiant su technika, brangia įranga. Gali būti, kad šiandien iš jūsų bus reikalaujama daugiau nei esate pasirengę duoti ar prisiimti.

SKORPIONAS. Sunku bus slėpti simpatijas ir antipatijas. Tuo tarpu takto ir saiko jausmas bus itin svarbus bendraujant su darbo partneriais, klientais, kreditoriais. Net vienas neatsargus žodis gali atnešti žalos.

ŠAULYS. Šiandien būkite atsargūs ir taktiški, antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Nors atrodysite nusiteikę įtemptai plušėti, tačiau dideliems darbams jums gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos.

OŽIARAGIS. Diena gali būti keistai sujaukta. Beskubėdami galite pamiršti kažkuo pasirūpinti. Nepašykštėkite geranoriško dėmesio mylimam asmeniui, vaikams – yra tikimybė, kad išsiaiškinsite nesutarimus arba išvengsite gresiančios problemos.

VANDENIS. Būsite jautrūs, impulsyvūs. Apie svarbius dalykus nespręskite paviršutiniškai ir neaštrinkite situacijos. Galbūt nerimausite dėl artimų žmonių bėdų.

ŽUVYS. Diena gana pavojinga avarine prasme. Venkite impulsyvumo, jeigu vairuojate, nesikarščiuokite. Galite gauti netikėtą žinią, pranešimą. Įmanomas pokalbis, kuris leis išspręsti opią problemą.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS