Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (vasario 20 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 20 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė vasario 20-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandieną teks atlikti daugybę smulkių darbų. Venkite pernelyg įsipareigoti bei nesitikėkite, kad kažkas taisys jūsų klaidas, spragas. Dėl aplaidumo, neapdairumo gali kilti papildomų rūpesčių.

JAUTIS. Daugelį jūsų pastangų vainikuos sėkmė, tačiau bus nelengva susikalbėti su augančia karta. Gali kiek apvilti ir dominantis žmogus. Jeigu trokštate laisvai mėgautis malonumais, nedejuokite, kad jie kainuoja.

DVYNIAI. Prieš savo valią galite būti įtraukti į svetimus rūpesčius arba nerimo sukels artimųjų problemos. Venkite netaktiškų pastabų. Vėliau dėl to galite gailėtis ir kaltinti savo ilgą liežuvį, nes jūsų klaidomis mielai pasinaudos oponentai.

VĖŽYS. Tikriausiai teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis, daug bendrauti, taip pat ir telefonu bei internetu. Galbūt teks dėl ko nors aiškintis ar apsispręsti, tad susikaupkite. Juk už ištartus ar parašytus žodžius neretai tenka atsakyti.

LIŪTAS. Su kolegomis, vyresnybe vertėtų atvirai apsvarstyti klausimus, kurie jums neduoda ramybės Galbūt atsiras naujų paskatų kažko imtis, siekti. Vis dėlto didelių piniginių įplaukų bei lengvos naudos tikėtis neverta.

MERGELĖ. Šiandien jokioje srityje nepersistenkite. Regis, susidursite su išsisukinėjimu, nekonkretumu. Už kai kuriuos malonumus bei principus gali tekti užmokėti didesnę kainą, nei jie verti.

SVARSTYKLĖS. Domėsitės įvairiausiais gandais, paskalomis. Gali būti pakirstas jūsų pasitikėjimas kolegomis, tykos nesusipratimai. Nevenkite bendrauti, bet venkite liežuvauti, regzti intrigas. Organizmas neatsparus infekcijoms, tad pasisaugokite.

SKORPIONAS. Šiandien tikriausiai labai sustiprės jūsų apetitas naujovėms, ieškosite pikantiškų užsiėmimų, naujų pažinčių. Kartu galite išgyti nuo tuščių iliuzijų kai kurių asmenų ar idėjų atžvilgiu.

ŠAULYS. Šiandien neblogai seksis organizuoti dalykinius ir kitokius pasitarimus, tačiau konkrečiai susitarti dėl aktualių dalykų bus nelengva. Stigs aiškaus mąstymo, susikaupimo, tolerancijos. Jūs ir pašnekovai kai ką suprasite skirtingai.

OŽIARAGIS. Į jūsų iniciatyvą meilės srityje tikriausiai bus atsakyta, bet žodžiais išreikšti jausmus nelabai seksis. Draugas, giminaitis ar kaimynas gali jums padėti patarimu ar kitokiu būdu.

VANDENIS. Lengvai neateis nei pinigai, nei stabilumo jausmas. Baiminsitės dėl galimo nuostolio ar išsiskyrimo. Šiandien geriau būtų atsisakyti didesnių išlaidų bei pataupyti jėgas ir nervus.

ŽUVYS. Galite pasiduoti įtaigai, svetimai valiai arba patys stipriai veiksite kitus. Vis dėlto per savo ar kitų neapdairumą galite prisidaryti problemų. Rekomenduojama kol kas laikyti paslaptyje svarbiausius savo planus.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS