Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (vasario 26 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 26 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė vasario 26-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Jeigu per dieną daug ko nesugadinsite, vakarop jau darysis smagiau. Net jausdami kai kurių asmenų priešiškumą, turbūt nebeprarasite geros nuotaikos ir į daug ką gebėsite reaguoti su humoru. Atsargiai su technika, ugnimi. Saugokitės traumų.

JAUTIS. Šiandien bus nelengva valdyti emocijas ir ne kartą galite pratrūkti. Šeimoje kils konfliktų, jeigu mėginsite piršti savo nuomonę arba tai darys kiti. Tačiau vakaras jau gana palankus romantiškam susitaikymui.

DVYNIAI. Tikėtina, kad daug bendrausite su giminaičiais, draugais, kaimynais bei socialiniuose tinkluose. Impulsyviai galite leptelėti ką nors nederama ir sukelti kitų priešiškumą. Atsargiai už vairo, kelyje.

VĖŽYS. Regis, susirūpinimo sukels turtiniai reikalai, finansiniai dokumentai. Galbūt pretenzijas reikš nepatenkinti klientai ar kreditoriai. Kita vertus, galite tikėtis paramos ir palankių sprendimų.

LIŪTAS. Būsite labai jautrūs ir impulsyvūs. Kiekvieną pastabą priimsite kaip asmeninį įžeidimą. Dėl jūsų ar artimo žmogaus išlaidumo, neapdairumo gali kilti materialinė problema.

MERGELĖ. Šiandien kažkodėl nepasitikėsite kitais žmonėmis, viską vertinsite itin kritiškai. Visgi vakare širdyje atsiras daugiau meilės, kilnumo. Intuityviai jausite, ko reikia, kad būtumėte laimingesni.

SVARSTYKLĖS. Padidės noras bendrauti, ieškoti bendraminčių, sąjungininkų, siekti populiarumo. Beje, tai galite daryti nelabai pagirtinais būdais, tarsi priemonės pateisintų tikslą.

SKORPIONAS. Su didelėmis ambicijomis šiandien toli nenuvažiuosite. Jeigu leisitės į diskusijas, ginčus, pasistenkite objektyviai vertinti situaciją bei oponentus. Korektiškas bendravimas leis stiprinti ryšius, užuot juos griovus.

ŠAULYS. Turėsite nemažų socialinių ambicijų. Visgi neatsargus poelgis, nesantūri frazė gali niekais paversti visus planus. Galimi nesusipratimai kelionėje ar bendraujant su užsieniečiais.

OŽIARAGIS. Partneris, vaikai savo rizikingu elgesiu gali sukelti nuostolių ar pakliūti į pavojingas situacijas. Vakaras bus protingesnis už dieną. Tuo metu tikėtini išmintingesni sprendimai. 

VANDENIS. Kai kurie kontaktai vargins labiau, nei tikėjotės. Jūsų nepakantumas gali nutolinti artimą žmogų. Jeigu jaučiatės supančioti nemaloniais pančiais, gali kilti noras juos sutraukyti. Verčiau būkite kantrūs ir leiskite pasisakyti kitiems.

ŽUVYS. Regis, būsite linkę užsikrauti naštą ne pagal pečius. Veikiausiai nesate tokie sveiki ir stiprūs, kokie sau atrodote. Jeigu bandysite kitiems ką nors primesti, malonaus bendravimo nesitikėkite.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS