Dienos horoskopas 12 zodiako ženklų (vasario 28 d.) | Diena.lt

DIENOS HOROSKOPAS 12 ZODIAKO ŽENKLŲ (VASARIO 28 D.)

  • 0

Astrologinė prognozė vasario 28-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Šiandien galite daug nuveikti. Rizika pasiteisins tuo atveju, jei tęsite senuosius darbus. Pasiseks dar labiau, jei rasite gerų pagalbininkų. Oficialūs susitikimai turėtų baigtis taip, kaip tikėjotės.

JAUTIS. Būsite intelektualiai aktyvūs, linkę mąstyti, analizuoti. Galite gauti pranešimą iš užsienio ar teisėtvarkos institucijos. Galima pramoga, pobūvis arba įdomus kultūrinis renginys.

DVYNIAI. Galbūt atgausite skolą arba išspręsite aktualią finansinę problemą, susitarsite dėl investicijų, pelno ar ilgalaikio jums svarbaus projekto finansavimo. Pajusite sekso, meilės, nuotykių troškulį.

VĖŽYS. Labiau už kitus dalykus jums rūpės partnerystės klausimai. Vietoj priekaištų padovanokite malonių siurprizų mylimam žmogui, suteikite jam džiaugsmo. Tuo galite daug laimėti visomis prasmėmis.

LIŪTAS. Padidės darbų apimtis ir nerimas dėl kai kurių įsipareigojimų. Situaciją turėtų švelninti kažkieno reiškiamos simpatijos jūsų atžvilgiu. Geras metas atsikratyti blogo įpročio, pakoreguoti šukuoseną ar apsirengimo stilių.

MERGELĖ. Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti. Tikriausiai susitiksite su draugais, gerbėjais. Savo išmone, mielu dėmesiu jus gali nudžiuginti vaikai ar neabejingas žmogus. Jausmų srityje tikėtinas polėkis, romantikos troškulys.

SVARSTYKLĖS. Seksis tvarkyti buitinius ir turtinius reikalus, bendrauti, bet turėsite nuolat kontroliuoti savo emocijas, nedemonstruoti kaprizų. Labiau vertinkite tai, ką turite, ir nemanykite, kad kitiems viskas sekasi lengviau ir geriau.

SKORPIONAS. Galima naudinga informacija, reikšmingas sandoris. Tiktų tartis dėl įvairių dalykų, palanku tvarkyti komercinius reikalus, rūpintis reklama. Nusimato romantiškas pasimatymas arba intriguojamas meilės laiškas.

ŠAULYS. Gali parūpti brangūs pirkiniai, stambios investicijos. Neskubinkite įvykių, nedarykite spaudimo aplinkiniams. Situacija turi subręsti, kad ir su kuo būtų susijusi - verslu, meile ar kūryba.

OŽIARAGIS. Šiandien stenkitės sukurti savyje ir išsaugoti emocinę harmoniją. Tai trauks prie jūsų kitus žmones, dovanos jums jų simpatijas. Galite tikėtis malonaus nuotykio, pakvietimo į bendraminčių susibūrimą ar romantišką pasimatymą.

VANDENIS. Regis, šiandien itin pasikliausite savo jutimais ir intuicija bei kitų pažadais ir skleidžiamais gandais. Ilgėsitės stebuklų, romantikos. Turėtų sektis meninė, kūrybinė veikla.

ŽUVYS. Regis, turėsite progų pasireikšti visuomeninėje, klubinėje veikloje, užmegzti pageidaujamus ryšius. Dabar užsimezgusios ir maloniais siurprizais pagyvintos pažintys gali virsti ilgalaike draugyste.

Geros dienos!

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS