Astrologinė prognozė balandžio 15–21 d. | Diena.lt

ASTROLOGINĖ PROGNOZĖ BALANDŽIO 15–21 D.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Savaitės pradžia bus buitiška, teks rūpintis namais, šeima, vaikais ir senyvais artimaisiais. Netikėtai galite priimti svarbų sprendimą dėl nuosavybės, gyvenamosios vietos, kredito ar pan. Nestokosite energijos, originalumo, kūrybiškumo. Puikiai suksitės, jei užsiimate pramogų verslu, kūryba ar esate gastrolėse. Nuo ketvirtadienio aktualiausi bus sveikatos, grožio, augintinių klausimai. Galbūt įsigysite gyvūną – šunį, katę ar kt.

JAUTIS

Savaitės pradžioje nerimo gali sukelti straipsnis, paviešinta informacija, kurią tikėjotės nuslėpti ar pan. Kita vertus, po keistų trikdžių galite priimti netikėtą ir originalų sprendimą. Pasiryšite keistis ir tai turėtų išeiti į gera. Savaitės viduryje būsite nusiteikę iš peties paplušėti namų ūkyje ar sodyboje. Jaukiai apsitvarkę, panorėsite linksmybių, pramogų, domins renginiai, sportas. Tikėtini kūrybiniai laimėjimai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje mintys suksis apie artimųjų poreikius, kainas, nekilnojamąjį turtą, tiekimo ir nuomos reikalus. Galbūt tarsitės dėl bendro verslo, namo statybos ar pan. Tai, ką sužinosite, padės išvengti gresiančios problemos. Galimas nelengvas interviu arba egzaminas, kelionė. Nuo ketvirtadienio būsite linkę labiau stengtis dėl savo šeimos. Kita vertus, ir draugai, gerbėjai reikalaus dėmesio. Savaitgalį ne viskas džiugins.

VĖŽYS

Savaitės pradžia bus aktyvi, didinanti norą dirbti ir apetitą užsidirbti ir vartoti. Pravartu pasirūpinti turto draudimu ir kitais svarbiais nuosavybės reikalais. Jauskite saiką išlaidaudami. Gali kilti ūpas keisti aplinką, plėsti akiratį ir pažįstamų ratą, ruoštis išvykai, varžyboms, gastrolėms ar pan. Tai mažai rūpės, jei reikia galvoti apie studijų atsiskaitymus. Savaitės pabaigoje būsite aktyvūs ir fizine, ir protine prasme.

LIŪTAS

Savaitės pradžia bus kiek nervinga, kupina konkurencijos, reikalaujanti kompromisų. Reikėtų taikytis ir ieškoti bendrumų, nors akivaizdu, kad skirtumų yra žymiai daugiau. Labiau rūpinkitės sveikata, venkite stresinių situacijų. Jūsų autoritetą didins modernus požiūris ir profesionalumas. Jeigu užsiimate verslu ar politika, kursite planus ateičiai. Keliaujant lengva susižavėti, įsimylėti. Seksis papildomai užsidirbti ar pigiau apsipirkti.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje praktiniai reikalai klostysis ne visai sklandžiai. Tačiau labai sustiprės intuicija, vaizduotė, ir tai pravers kūrybinėje, psichologinėje veikloje. Reikia itin saugoti sveikatą. Šiuo metu galite patirti, kad viskas turi savo padarinių. Galbūt bendrausite su asmenimis, kurie pasižymi netradiciniu požiūriu, meniškumu. Galimi slapti sandoriai. Savaitės pabaiga nebloga protinei veiklai, sportui, išvykoms. Nestokosite polėkio.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžia žada dalykinių iššūkių. Atsiras reikalų, kurių negalima atidėlioti, nes gali nukentėti pradėtas projektas. Greita reakcija, kūrybiški sprendimai turėtų duoti naudos. Neatsisakykite progų praplėsti bendraminčių ratą. Naujai užmegztas ryšys gali būti reikšmingas ateityje. Visgi, artėjant savaitgaliui, galite pasijusti pavargę arba įsivėlę į neaiškius užkulisinius žaidimus. Derėtų labiau save tausoti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia gali iškelti nelengvų uždavinių, susijusių su ateitimi. Tai bus pozityvu, todėl nevenkite labiau įtempti jėgas, tobulėti, mokytis. Galbūt pradėsite ruoštis reformoms, permainoms arba apsvarstysite naujus profesinius planus. Gali būti, kad konkurentai ar partneriai pateiks nelauktų staigmenų. Tarp gausybės darbų prieš savaitgalį teks įterpti smagius susitikimus. Savaitgalį rizikinga veltis į kolektyvinę avantiūrą.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje teks rimtai pagalvoti, ką nauja derėtų įnešti į savo gyvenimą, kuo jį papildyti. Atviresnis žvilgsnis į kitus ir pasaulį gali lemti tam tikrą pokytį. Tikėtina komandiruotė, dalykinis susitikimas, pokalbis su įtakingu asmeniu ar užsieniečiu. Galimas netikėtas darbo ar kitokios veiklos pasiūlymas, arba nepažįstamas žmogus giliai įkris į širdį. Prieš savaitgalį bus daugiau darbo ir viešo dėmesio, nei norėtumėte.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje jums rūpės išsiaiškinti kai kuriuos teisinius ir finansinius klausimus, etikos pažeidimus, įveikti moralines ar atlyginti materialines skriaudas. Svarbu vengti siaurų stereotipų ir pažiūrų. Papildomų rūpesčių gali sukelti gyvenimo ar verslo partneriai, jei nekreipsite dėmesio į jų poreikius. Tikėtinos neplanuotos išlaidos, draudiminiai įvykiai. Savaitės pabaigoje jausitės svarbūs ir šeimoje, ir už jos ribų.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite apsispręsti dėl profesinės atsakomybės, medicinos ar grožio procedūrų. Svarbu neignoruoti organizmo negalavimų, rūpintis sveikata. Santykiuose jums nestigs įžvalgos, tačiau bus daug pavydo. Iš kitų norite daugiau, nei jie gali duoti. Kai susiduria interesai, reikia siekti kompromiso, o ne primesti diktatą. Prieš savaitgalį pasipils gundančių pasiūlymų. Nesukčiaukite ir venkite aferų. Pabūkite gamtoje.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje aplinkiniai skatins jus ar jūsų artimuosius veltis į avantiūras, leistis į nuotykius. Gali būti, kad teks drausminti išdykusius vaikus. Susirūpinsite sava arba artimo žmogaus, naminio gyvūnėlio sveikata, išvaizda, higiena. Galbūt keisite savo šukuoseną, apsirengimo stilių. Skirkite dėmesio partnerystės santykiams gerinti. Bendras sportas, hobis gali suartinti. Nesistenkite pergudrauti partnerių, nepratrūkite.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS