Iš „Apple“ traukiasi vyriausiasis dizaineris, sukūręs „iPhone“ dizainą | Diena.lt

IŠ „APPLE“ TRAUKIASI VYRIAUSIASIS DIZAINERIS, SUKŪRĘS „IPHONE“ DIZAINĄ

Ilgametis „Apple“ vyriausiasis dizaineris Jony'is Ive'as, sukūręs garsiųjų „iPhone“ dizainą, palieka bendrovę.

„J. Ive'as išeis vėliau šiemet ir įkurs nepriklausomą dizaino įmonę, kuri gali būti tikra, kad „Apple“ bus vienas svarbiausių jos klientų“, – sakoma „Apple“ pranešime. Nors J. Ive'as įgyvendins nepriklausomus projektus, bendradarbiavimas su „Apple“ visiškai nenutrūksta, teigia technologijų milžinas.

„Apple“ vadovas Timas Cookas savo ruožtu negailėjo gražių žodžių J. Ive'ui.

„Jony'is yra unikalus žmogus dizaino pasaulyje, o jo vaidmuo iškeliant „Apple“ yra nepamatuojamas – nuo 1998-ųjų „iMac“ iki „iPhone“ ir precedento neturinčių „Apple Park“ ambicijų, kurioms jis atidavė tiek daug jėgų“, – vyriausiojo dizainerio pasitraukimą komentavo T. Cookas.

Britas J. Ive'as prie „Apple“ prisijungė 1992-aisiais. Būtent jis sukūrė „iPod“, „iPhone“, „iPad“, „Macbook“ ir „iOS“ operacinės sistemos dizainą.

J. Ive'ą kaip puikų partnerį gyrė ir pats „Apple“ įkūrėjas Steve'as Jobsas.

„Jei aš ir turėjau dvasinį partnerį „Apple“, tai buvo Jony'is. Jis ir aš daugelį mūsų produktų sugalvodavome kartu ir tada pasikviesdavome kitus, klausdavome, ką jie apie tai mano“, – „Apple“ įkūrėjo biografiją parašiusiam Walteriui Isaacsonui sakė pats S. Jobsas.

„Po beveik 30 metų ir nesuskaičiuojamų projektų aš labiausiai didžiuojuosi tuo darbu, kurį mes atlikome, kad sukurtume „Apple“ dizaino komandą, kuriai nėra lygių“, – sakė iš įmonės besitraukiantis J. Ive'as.

GALERIJA

  • Iš „Apple“ traukiasi vyriausiasis dizaineris, sukūręs „iPhone“ dizainą
Rašyti komentarą
Komentarai (2)

man irgi

iphone dizainas neturi lygių: nei per didelis, nei per mažas kaip išmaniajam telefonui. Bet kaina...

Ane

Tikrai išskirtinis dizainas.labai labai skiriasi nuo kitų ;)))

SUSIJUSIOS NAUJIENOS