Ekspertizė patvirtino: žvejai kanibalai suvalgė saviškį | Diena.lt

EKSPERTIZĖ PATVIRTINO: ŽVEJAI KANIBALAI SUVALGĖ SAVIŠKĮ

  • 0

Ekspertai nustatė, kad praėjusią vasarą keistomis aplinkybėmis miręs Saratovo regiono gyventojas buvo nužudytas ir suvalgytas draugų, su kuriais susiruošė pažvejoti į Jakutsko taigą. Andrejaus Kuročkino žudikai vis dar duoda parodymus, skelbia NewsRu.com.

Po keturis mėnesius vykusios vyrų paieškos, taigoje iš keturių pavyko aptikti tik du gyvus asmenis – Aleksandrą Abdullaevą ir Aleksejų Gorulenko. Netoliese rasti ir A. Kuročkino palaikai, sukapoti kirviu ir išmėsinėti. Jau tuomet buvo kilę įtarimai dėl išgelbėtų vyrų kanibalizmo. Tą patvirtino ir galiausiai prisipažinęs A.Abdullaevas, dabar pakeitęs duotus parodymus.

Ankstesnėje kriminalistų apklausoje A.Abdullaevas yra teigęs, kad A. Koručkono žudikas - A. Gorulenko. Tačiau vėliau vyras grįžo prie ankstesnės versijos – esą A. Kuročkiną pražudęs „šaltis“. Dabar jis teigia, jog prisipažinti dėl kanibalizmo ir nužudymo jį privertę tyrėjai.

Tyrėjų duomenimis, du Volsko gyventojai Andrejus Kuročkinas ir Aleksejus Gorulenko praėjusių metų rugpjūtį sėdo į UAZ ir išsiruošė į žvejybą Amūro srityje. Ten jie susipažino su vietiniais A.Abdullaevu ir V.Komarovu. Keturiese jie išvyko gaudyti upėtakių Jakutijos paribyje.

Po kelių savaičių vyrai sugrįžo prie vietos, kurioje A. Kuročkinas paliko automobilį, tačiau šis buvo nuplautas. Vyrams kelis mėnesius teko bastytis po taigą, kol galiausiai lapkričio 29-ąją juos pastebėjo gelbėtojų sraigtasparnis.

Ketvirtojo žvejo – Vladimiro Komarovo – likimą tebegaubia paslaptis.

Atlikta A. Koručkono palaikų likučių ekspertizė parodė, kad vyras mirė smurtine mirtimi. Jo žmonai Olgai buvo atskleista, kad Andrejus pirma buvo nužudytas, o tada pasidalintas ir suvalgytas. Ekspertai suskaičiavo tris smūgius į galvą, dėl kurių skilo kaukolė. Tikslesnė mirties priežasties dėl sumaitotų palaikų nustatyti esą neįmanoma.

Dabar tyrėjai A.Gorulenką iš jo gyvenamosios vietos Volske pervežė į Jakutiją , kur vyrui bus atlikta psichiatrinė ekspertizė.

GALERIJA

  • Ekspertizė patvirtino: žvejai kanibalai suvalgė saviškį
  • Ekspertizė patvirtino: žvejai kanibalai suvalgė saviškį
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS