Penkioms padavėjoms – gandrų dovanos | Diena.lt

PENKIOMS PADAVĖJOMS – GANDRŲ DOVANOS

  • 1

Visi žino, ką veikia gandrai, bet ar jūs ką nors girdėjote, kad gandrų pora atnešė penkis kūdikius vieno Austrijos alaus restorano padavėjoms ir visos jos pastojo beveik vienu metu? Būtent taip ir atsitiko, kai gandrai įsikūrė ant pono Helmuto alaus daryklos kamino.

Gandrai ant pono Helmuto alaus daryklos įsikūrė pirmą kartą ir atnešė dovanų. Pastojo net penkios jam dirbančios padavėjos. 

Du kūdikiai jau gimė, dar trijų laukiama. 

Alaus daryklos ir alaus restorano savininkas ponas Helmutas tikėjosi palikuonių pirmiausia iš gandrų, kurie pirmą kartą įsikūrė ant seno kamino virš jo alaus daryklos. Bet gandrų ekspertai jį nuvylė. Paaiškėjo, kad gandrai kol kas per jauni. 

Laimė, to negalima pasakyti apie padavėjas. Bet penki nėštumai iš eilės – tokio dalyko aludaris Helmutas tikrai neprisimena. 

Kita vertus, kas gi normalu, o kas neįprasta COVID-19 laikais? Galbūt gandrai ir kūdikiai nėra taip jau susiję. Karantinas suteikė daugiau laiko pabendrauti namie.

Kaip ten bebūtų, padavėjų viršininkas dabar patirs tam tikrų sunkumų. 

Aludaris supranta, kad pavasarį gandrai sugrįš ir gali atnešti dar kokių nors siurprizų. 

Helmutas – nuoširdus gandrų mėgėjas – nepanikuoja ir jau paruošė jiems specialų pagrindą lizdui ant kamino.

Tuo metu padavėjas teks išleisti motinystės atostogų ir ieškotis naujų darbuotojų. Sunku pasakyti, kaip tai seksis, kai karantinas pasibaigs ir Austrijoje vėl pradės veikti alaus ir kiti restoranai.

 

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

zinovas

ten buvo tik vienas gandras ir itariu kuris

SUSIJUSIOS NAUJIENOS