Turtingiausia pasaulio moteris nori greičiau išdalinti savo turtą | Diena.lt

TURTINGIAUSIA PASAULIO MOTERIS NORI GREIČIAU IŠDALINTI SAVO TURTĄ

Turtingiausia pasaulio moteris, buvusi bendrovės „Amazon“ vadovo Jeffo Bezoso žmona MacKenzie Scott per keturis šių metų mėnesius paaukojo daugiau kaip keturis milijardus JAV dolerių, rašo „Bloomberg“.

Moteris savo komandos paprašė išsiaiškinti, kaip greičiau išdalinti valdomą turtą.

Šiais metais turtingiausios pasaulio moters kapitalas išaugo net 23,6 mlrd. dolerių – iki 60,7 mlrd. Taip atsitiko, nes „Amazon“ akcijos stipriai išaugo.

Dabar  MacKenzie Scott  turtingiausių pasaulio žmonių sąraše užima 18-ąją vietą.

Aš turiu neproporcingai daug pinigų.

„Pandemija amerikiečiams tapo rimtu išbandymu. Ji ekonomiškai labiausiai atsiliepė moterims ir vargšams. Nukentėjo ir jų sveikata. O štai milijardierių turtas per pandemiją gerokai padidėjo“, - teigė turtuolė.

Penkiasdešimtmetė M. Scott šiais metais iš viso paaukos apie 6 milijardus dolerių.

Paramos iš jos sulaukė 30 aukštųjų mokyklų. Iš viso geradarė paaukojo pinigų 380-iai labdaros fondų.

„Aš turiu neproporcingai daug pinigų“, - pareiškė turtingiausia pasaulio moteris.

Turtuolė 2019 metais pasirašė įsipareigojimą paaukoti pinigų, ji nori išdalinti didelę dalį savo turto.

Pagal skyrybų, kurios su vyru įvyko 2019 m. sąlygas, MacKenzie Scott gavo ketvirtadalį Jeffui Bezosui priklausiusių „Amazon" akcijų. Tuo metu jos buvo įvertintos 36 milijardais dolerių.

Rašyti komentarą
Komentarai (17)

...

Oi, laisvai zenyciausi uz tokios ir visas turtas tik man.

lažinamės kad

Bezos'ui giliai nusi$ikt kaip su savo dalimi elgiasi jo buvusioji, nes jis žino 1000+1 būdą kaip uždirbti dar keleta miliardų, o ji ne, todėl greit pradės gailėtis, kad dalinti nebėra ko.

melnrage

Nu bet matosi, kad komentuoja tie kurie nesidomi ir nezino istorijos, nezino, kad si zmona kartu su Bezosu buvo jau tada, kai net nebuvo Amazono, ji visa laika buvo ir padejo Bezosui, o tas zioplys isdave savo zmona ir nubego pas kita...tai sitas turtas, gautas po skyrybu ir yra tu praleistu metu su Bezosu vaisius, o ne paveldetas ar dar kaip kitaip igytas....vat ta nauja zmona jei issiskirs, tai taip, tada galesite, jus bukagalviai komentatoriai, ja pliekti ir su zememis maisyti. O sita moteris yra saunuole, tie pinigai laimes nenesa, nu kiek ju reikia, kad galetum gyventi, nu kiek???
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS