Domeikavoje atidarytas muzikinių instrumentų parkas | Diena.lt

DOMEIKAVOJE ATIDARYTAS MUZIKINIŲ INSTRUMENTŲ PARKAS

  • 1

Kalėdinės nuotaikos atkeliavo ir į Domeikavą – gruodžio 7-osios vakare atidarytas pirmasis muzikinių instrumentų parkas Kauno rajone ir įžiebta seniūnijos žaliaskarė. Šis muzikinių instrumentų parkas yra antras pagal dydį Lietuvoje.

Tokio parko idėja kilo aktyviai Domeikavos gyventojai, Domeikavos kaimo bendruomenės pirmininkei Rūtai Butkuvienei.

Ji pateikė du projektus, kurie sulaukė pakaunės gyventojų palaikymo ir Kauno rajono savivaldybės finansavimo – 30 tūkst. eurų.

Parkas įrengtas pagal du Dalyvaujamojo biudžeto projektus „Muzikinis parkas“ ir „Linksmosios plytelės“.

Dalyvaujamojo biudžeto lėšomis įrengtos linksmos ir ryškiai šviečiančios plytelės, kurios skleidžia muzikos garsus, ir vienuolika lauko muzikos instrumentų.

Idėjos autorė norėjo, kad muzikinis parkas būtų didesnis, todėl Domeikavos kaimo bendruomenės centras dalyvavo ir laimėjo „Maximos“ organizuotą konkursą „Mes – bendruomenė“ ir 15 tūkst. eurų. Taip papildomi atsirado keturi lauko muzikos instrumentai.

„Tai nuostabi priemonė ugdyti muzikinius gebėjimus. Tikimės, kad ši vieta bus patraukli ir ja naudosis net tik vietos gyventojai, svečiai, bet ir Domeikavos ugdymo įstaigos“, – teigė R. Butkuvienė.

Bendruomenės pirmininkė skatino domeikaviečius ir kitais metais būti aktyvius ir teikti naujų idėjų, kaip būtų galima pagražinti seniūniją.

Bendruomenę parko atidarymo proga pasveikino Kauno rajono mero pavaduotojas Paulius Visockas. „Šis muzikinių instrumentų parkas yra puikus pavyzdys, kiek daug gali pasiekti iniciatyvi ir aktyvi bendruomenė. Tikiu, kad ši vieta suburs ne tik vaikus, bet ir vyresnius“, – kalbėjo vicemeras.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Jura

Čia projaktas vadinasi ,, Neturim kur dėti pinigų”, o ir vieta parinkta besmegenių.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS