Kaune koncertuos hiphopo legenda 50 Cent | Diena.lt

KAUNE KONCERTUOS HIPHOPO LEGENDA 50 CENT

Spalio 11 d., pirmą kartą Lietuvoje, Kauno „Žalgirio“ arenoje savo koncertą surengs hiphopo legenda 50 Cent. Šis pasirodymas yra įtrauktas į atlikėjo gastrolinį turą „The Final Lap“, skirtą jo debiutinio albumo „Get Rich or Die Tryin'“ išleidimo dvidešimtmečiui.

Kaip praneša organizatoriai, ypatingu koncerto svečiu paskelbtas Busta Rhymes – dar vienas sunkiasvoris hiphopo pasaulyje.

50 Cent arba Curtis James Jackson III (toks tikrasis atlikėjo vardas) – daugybę apdovanojimų pelnęs reperis, verslininkas, aktorius ir prodiuseris iš Niujorko, Queens rajono. „Grammy“ apdovanojimo laureatas ir vienas talentingiausių bei produktyviausių savo laikmečio muzikos atlikėjų išgarsėjo vos išleidęs savo pirmąjį albumą „Get Rich or Die Tryin'“, kuris sumušė visus įmanomus rekordus. Nuo tada 50 Cent yra pardavęs daugiau nei 30 milijonų albumų ir pelnęs daug prestižinių apdovanojimų, tarp kurių – „Grammy“, „BRIT awards“, „Primetime Emmy“, „Billboard Music Awards“, „World Music“,  „American Music Awards“, „BET Awards“ ir daugelį kitų.

Debiutinis 50 Cent albumas „Get Rich or Die Tryin'“ (2003), kurį prodiusavo Eminemas ir Dr. Dre, sulaukė milžiniškos komercinės sėkmės. Šio albumo singlai „Wanksta- ir „In Da Club“ turėjo tiek daug stiprių melodinių „kabliukų“, kad netrukus tapo tikrais popmuzikos megahitais. JAV topų lentelės „Billboard Hot 100“ pirmoje vietoje puikavosi net du kūriniai – „In Da Club“ ir „21 Questions“, o pats albumas, Amerikos įrašų pramonės asociacijos RIAA duomenimis, tapo devynis kartus platininiu.

Panašios komercinės sėkmės bei teigiamų kritikų vertinimų sulaukė ir antrasis 50 Cent albumas „The Massacre“ (2005), kuriame skambėjo „Candy Shop“ ir „Just a Lil Bit“. Penktajame albume „Animal Ambition“ (2014) jau galima išgirsti pokyčių kūryboje, o šiuo metu 50 Cent dirba ties savo naujausiu, jau šeštuoju albumu.

C. Jacksonas III sulaukė sėkmės ir kine bei televizijoje. Nuo 2014 m. jis vaidino kriminalinėje dramoje „Galia“ ir buvo šių TV sezonų vykdančiuoju prodiuseriu. Reperis taip pat atliko vieną pagrindinių vaidmenų (kartu su Sylvesteriu Stallone)  filme „Pabėgimo planas“ (2013) bei dvejuose jo tęsiniuose, taip pat pasirodė filmuose „Ji – šnipė“ (2015), „Kirtis dešine“ (2015) ir „Vagių irštva“ (2018).

Per daugelį metų 50 Cent sukūrė įspūdingą muzikanto, aktoriaus, prodiuserio ir verslininko karjerą. Jis buvo pripažintas šeštu iš geriausių 2000-ųjų atlikėjų ir trečiu iš geriausių reperių (po Eminemo ir Nelly). Jo hitai išlieka vienais klausomiausių hiphopo kūrinių per visą šios muzikos žanro istoriją. Ir štai dabar jis pirmą kartą atvyksta į Kauną koncertuoti Lietuvos publikai. 

 

 

GALERIJA

  • Kaune koncertuos hiphopo legenda 50 Cent
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (14)

nu juodukas

tai ne baltas,bet kai kam patinka.

a tai tik tiek

bilietas kainuos pas ta ruberoida

,,,

svarbu keiktis garsiai angliskai galima
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS