Kviečia „Naktinis krepšinis“: bus jaučiama gatvės kultūra | Diena.lt

KVIEČIA „NAKTINIS KREPŠINIS“: BUS JAUČIAMA GATVĖS KULTŪRA

  • 0

Energingi gatvės šokiai, riedlenčių ir BMX ekstremalūs triukai, nenutylantys palaikymo šūksniai ir krepšinio 3x3 turnyro nugalėtojų triumfas antrą valandą ryto – visa tai tik didžiausiame hiphop‘o festivalyje „Naktinis krepšinis 2019“.

Jau gegužės 10 dieną tradicine tapusioje vietoje – prekybos miestelyje „Urmas“ – vyks 17 metus skaičiuojantis „Naktinis krepšinis“, kuriame labiau nei bet kada bus jaučiama gatvės kultūra.

Šiemet planuojama surinkti iki 200 krepšinio komandų, kurios kovos skirtingose amžiaus grupėse. Turnyro pagrindinis prizas – kelionė į FIBA.

„Naktinio krepšinio“ metu veiksmas vyksta visur – šalia krepšinio aikštelių, scenoje. Koncertuoja garsiausi Lietuvos hiphop‘o kultūros atlikėjai – Mad Money, Despotin Fam ir daugelis kitų. Savo talentus demonstruoja gatvės šokėjai, kurie rungiasi dėl geriausiojo vardo. Žinoma, gatvė neįsivaizduojama be riedlenčių ir BMX dviračių mylėtojų, tad jiems bus paruošta erdvė parodyti savo sugebėjimus ir varžytis tarpusavyje.

Kiekvienais metais „Naktiniame krepšinyje“ galima pastebėti naujovių. Šiais metais tai bus kita prekybos miestelio „Urmas“ vieta – veiksmas vyks Elektrėnų g. 1F. Šioje vietoje bus daugiau erdvės veiklai bei netrukdys Dainavos rajono gyventojams. Naujienų galima sulaukti ir muzikos srityje – festivalio organizatoriai užsiminė apie užsienio atlikėją, kuris bus paskelbtas vėliau "Facebook" puslapyje „Naktinis krepšinis“. 

KTU Mechanikos inžinerijos ir dizaino fakulteto studentų atstovybės „InDi“ organizuojamas „Naktinis krepšinis 2019“, renkantis tūkstančius dalyvių kiekvienais metais, žada nepamirštamą ir kupiną emocijų naktį. Festivalio bilietus galite įsigyti čia: https://tickets.paysera.com/lt/event/naktinis-krepsinis-2019?fbclid=IwAR3VENx_ZfatbLYAnXEg5eKi5ILy2v-4M6MM-5vef_J2q1zQ_ZCu48pjbtw

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS