Liaudiškų šokių grupė „Džiaukis“ iš Kauno rajono triumfavo festivalyje „Pora už poros“ | Diena.lt

LIAUDIŠKŲ ŠOKIŲ GRUPĖ „DŽIAUKIS“ IŠ KAUNO RAJONO TRIUMFAVO FESTIVALYJE „PORA UŽ POROS“

Domeikavos laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Džiaukis“ (vadovė Rasa Banevičiūtė) iš Prienų, kur dvi savaitgalio dienas sukosi smagus liaudiškų šokių sūkurys, parsivežė konkursinio festivalio „Pora už poros“ apdovanojimą.

Festivalio nacionaliniuose turuose dalyvavusių šalies geriausių liaudiškų šokių kolektyvų parodytas originaliausias menines programas vertino Lietuvos nacionalinio kultūros centro sudaryta komisija. Ji Kauno rajono Ramučių kultūros centro deleguotam kolektyvui „Džiaukis“ miestelių grupės kategorijoje skyrė Pirmojo laipsnio diplomą.

ELTA primena, kad festivalis „Pora už poros“ – vienas seniausių šio žanro renginių, suburiantis Lietuvos jaunimo ir vyresnio amžiaus šokėjų grupes bei ansamblius. Konkurso tradicijas Lietuvos nacionalinis kultūros centras puoselėja nuo 1969 metų.

Nacionalinio turo varžytuvėse šiemet dalyvavo per antrojo turo virtualią peržiūrą atrinkti 66 šokėjų kolektyvai: merginų, moterų, jaunimo ir vyresniųjų liaudiškų šokių grupės iš visų šalies regionų, taip pat – lietuvių bendruomenių šokių grupės iš Seinų bei Punsko (Lenkija).

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Jolanta

Norėčiau pasidžiaugti dar vienu Kauno r. Garliavos sporto ir kultūros centro suaugusiųjų šokių kolektyvu ,,Ąžuolas" (vad. Z. Vaškelienė), kurie šiame festivalyje ,,Pora už poros" net laureatais tapo. Džiaugiuosi visų kolektyvų pasiekimais, bet matau neteisybę, kad vienu Kauno r. kolektyvu didžiuojamasi, o kito kaip nebūta...

kaunietis

kas tai tokia raudona apranga...

SUSIJUSIOS NAUJIENOS