Miestą gyvenimui ir šventei kelia „Kauno santakos“ kolektyvai | Diena.lt

MIESTĄ GYVENIMUI IR ŠVENTEI KELIA „KAUNO SANTAKOS“ KOLEKTYVAI

  • 2

Koncertinė įstaiga „Kauno santaka“, žadėjusi miesto gimtadienio proga stebinti muzikinėmis dovanomis, pažadą tęsi. Šiandien kauniečius maloniai nustebino netikėtas Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“ pasirodymas Laisvės alėjoje.

Laikantis rekomendacijų saugiu atstumu išsirikiavęs kolektyvas ne tik skambiai žygiavo centrine miesto gatve, bet ir surengė trumpą pasirodymą prie Kauno miesto savivaldybės.

„Labai norėjome prikelti Kauną iš slogios nuotaikos, o gimtadienis tam puiki proga. Miesto širdyje sutikome daug besišypsančių, pro langus mojančių ir iš balkonų padėkos plojimais palydinčių žmonių. Tai rodo, kad kauniečiai labai pasiilgę renginių, o šiandien visus buvusius Laisvės alėjoje mums pavyko pradžiuginti, nors vengdami susibūrimų apie pasirodymą iš anksto neskelbėme“ – sako įstaigos vadovas Vaidas Andriuškevičius.

Tačiau šiuo pasirodymu „Kauno santakos“ staigmenos nesibaigia. Sušvelnėjus karantino apribojimams visi trys įstaigos kolektyvai Kauno bigbendas, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“ ir Kauno muzikos ansamblis „Ainiai“ aktyviai įsitraukė į kūrybinę veiklą ir naujam gyvenimui prikėlė daugiau nei prieš 50 metų sukurtą vieną gražiausių dainų apie Kauną, kurią atliko tuo metu labai populiarios bigbyto grupės „Aitvarai bei „Eglutės“.

Įjungę aukščiausią kūrybiškumo pavarą trys, skirtingų žanrų kolektyvai paruošė dar niekad negirdėtą ir nebandytą variantą – visi tame pačiame kūrinyje vienu metu.

„Tegul ši muzikinė dovana pasiekia kiekvieno kauniečio namus ir širdį bei dovanoja šventinę nuotaiką ir pasididžiavimą savo miestu“ – linki kūrėjai.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Blandė

Ačiū už džiugias akimirkas, labai pasiilgome Jūsų!

Šaunuoliai

Dirba ir nedejuoja,tikrai pakelia žmonėms nuotaiką tiek savo pasirodymais, tiek puikiais vaizdo įrašais.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS