„Pažaislio liepų alėjos vakarų” festivalį akustiniu koncertu užbaigs grupė „Skylė” | Diena.lt

„PAŽAISLIO LIEPŲ ALĖJOS VAKARŲ” FESTIVALĮ AKUSTINIU KONCERTU UŽBAIGS GRUPĖ „SKYLĖ”

  • 3

Visą vasarą trukęs festivalis pasiekė finišo tiesiąją ir rugsėjo 6 d. atsisveikins su žiūrovais iki kitos vasaros. Paskutinis šeštojo sezono koncertas neabejotinai pradžiugins muzikos gurmanus ir grupės „Skylė” gerbėjus.

Savitą muzikinę ir poetinę erdvę vienuolyno apsuptyje sukurs grupės „Skylė” branduolys. Dainų autoriams ir atlikėjams Rokui Radzevičiui ir Aistei Smilgevičiūtei akordeonu pritars Mantvydas Kodis, kanklėmis bei bosine gitara – Gediminas Žilys.

Kūrybinis sambūris SKYLĖ susikūrė Vilniuje 1991-aisiais, Lietuvos istorinio lūžio metu. Dar ištakose suformuluoti pagrindiniai principai – alternatyvios muzikinės ir poetinės minties, paremtos filosofija, mitologija ir istorija, sklaida – nepakito iki šių dienų.

Grupės kūrybiniame bagaže jau daugiau nei dvidešimt albumų, tarp kurių ir muzika reginiams-spektakliams. Su pagrindinės vokalistės Aistės atėjimu 1997-aisiais muzikiniame ir tekstiniame audinyje išryškėjo gaivališka baltiškoji linija. Instrumentuotę nuolat spalvina akustiniai instrumentai. Grupės lyderis Rokas Radzevičius SKYLĖS veiklą yra praplėtęs iki bendradarbiavimo kuriant aplinkos teatro spektaklius bei roko operas, o jo sugebėjimas uždegti idėja yra įtikinęs ir patraukęs kurti kartu ne vieną talentingą asmenybę. Grupė bei atskiri jos nariai už savo veiklą yra pelnę įvairių pripažinimo ženklų, o už albumą „Broliai“ Prezidentės buvo apdovanoti ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliais.

Be klausytojų pamėgtų dainų iš albumų „Povandeninės kronikos“ ir „Broliai“, grupė ketina atlikti ir naujas dainas iš neseniai išleistų albumų „Vilko vartai” bei „Dušelės”. Savitas poetinis–muzikinis eliksyras roko muzikos pagrindu su gaivališka baltiška linija laukia visų susirinkusių į „Pažaislio liepų alėjos vakarų” uždarymo koncertą, į kurį kviečia geros muzikos ekspertai „Bardai LT” ir svetingumo kompleksas „Monte Pacis“.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Atkentėjau vieną koncertą.

Nesinori klausytis spiegimo

vytas kaunas

man tai labai patinka as juos tiesiog dievinu normaliai groja

Jau nusibodo

labai ikirus atlikimas.Zanudiškas toks

SUSIJUSIOS NAUJIENOS