Prie Kauno pilies – vakarai argentinietiško tango žingsniu | Diena.lt

PRIE KAUNO PILIES – VAKARAI ARGENTINIETIŠKO TANGO ŽINGSNIU

  • 7

Ketvirtadienio vakarą prie Kauno pilies miestiečiai ir svečiai gali savo akimis išvysti, kaip šokamas argentinietiškas tango. 

Prie Kauno pilies, šalia ženklo „#Kaunas“, daugelis praeivių neatsispyrė pagundai stabtelėti ir pažvelgti į šokėjus, kurie sukosi argentinietiško tango ritmu. 

Čia vyksta „Vasara su tango | Milonga prie Kauno Pilies“: organizatoriai kviečia pasidžiaugti vasara šokant šį jausmingą šokį atvirame ore.

„Tai – ne pamokos, čia renkasi šio šokio mylėtojai. Ateina ir pavienių žmonių, kai kurios poros keičiasi partneriais tarpusavyje. Kas su kuo nori, tas su tuo ir šoka“, – portalui kauno.diena.lt pasakojo renginio organizatorė Milda Balandytė. 


„Šokame tiesiog ant grindinio, su įprastais ar šokiui skirtais bateliais. Kaip kad vasaros metu Argentinoje miestų aikštėse vykstančiose milongose (argentinietiško tango šokio vakaruose), kur šio šokio mylėtojai susirenka pabendrauti, susitikti su bendraminčiais bei pasidalinti tango šokiu vieni su kitais“, – neabejingus šokiui kviečia organizatorė. 

Planuojama, kad renginys vyks kiekvieną vasaros ketvirtadienį (esant palankioms oro sąlygoms) nuo 19.30 - 21.30 val.

GALERIJA

  • Prie Kauno pilies – vakarai argentinietiško tango žingsniu
  • Prie Kauno pilies – vakarai argentinietiško tango žingsniu
  • Prie Kauno pilies – vakarai argentinietiško tango žingsniu
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Gera ideja

Puiku!

Labai patinka

Ir vieta labai gera, geras vaizdas, gamta, pilis. Butinai ateisiu ketvirtadieniais. Aciu organizatoriams tokio saunaus renginio !

Pasiulymas

Yra kiemelis uz sv. Gertrudos baznycios...tinkamesne vieta butu
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS