Šokio virtuozų pasirodymai – tiesiai iš tango tėvynės Argentinos | Diena.lt

ŠOKIO VIRTUOZŲ PASIRODYMAI – TIESIAI IŠ TANGO TĖVYNĖS ARGENTINOS

  • 0

Sakoma, jog artėjantis pavasaris – pats nuostabiausias laikas įsimylėti. Kai aplink dvelkia romantika, sunku nepasiduoti jausmams. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį „Tango Argentino“ pavasario turą. Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos.

Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – dainininkas, kompozitorius ir šokėjas Eduardo Gimenez, akordeono virtuozas Nerijus Bakula, ir daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez. Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių kompozitorių Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir kt. melodijoms, scenoje pasklis magiška argentinietiško tango dvasia.

E.Gimenez gimęs Urugvajuje yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir artistiškumu. Jo indėlis į tango meno populiarinimą mūsų šalyje yra išties didžiulis. Atlikėjas nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose projektuose atskleisdamas kerinčio tango žavesį ir tradicijas.

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas Nerijus Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlos Rodriguez iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu.

Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su Lietuvos tango meno gerbėjais.

Koncertai vyks:

Kovo 14 d. 19 val. Kaune, valstybinėje filharmonijoje.

Kovo 15 d. 18 val. Visagine, kultūros centro salėje „Draugystė“.

Kovo 16 d. 19 val. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje.

Kovo 22 d. 19 val. Klaipėdoje, kultūros fabrike.

Balandžio 12 d. 18 val. Plungėje, kultūros centre.

GALERIJA

  • Šokio virtuozų pasirodymai – tiesiai iš tango tėvynės Argentinos
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS