„Bagažinių turgui“ – daugiau erdvės, o prekiauti bus galima nemokamai | Diena.lt

„BAGAŽINIŲ TURGUI“ – DAUGIAU ERDVĖS, O PREKIAUTI BUS GALIMA NEMOKAMAI

  • 5

Kiekvieną sekmadienį Kaune, prekybos miestelyje „Urmas“, vykdavęs „Bagažinių turgus“ nuo spalio 6 d. persikelia į naujai įrengtą, erdvesnę aikštelę prie Elektrėnų gatvės. Be to, dabar jis bus nemokamas ir vyks dvi dienas – šeštadieniais ir sekmadieniais.

Pasak turgaus organizatorių, pastaruoju metu dažnai atsitikdavo taip, kad senojoje vietoje arčiau Pramonės prospekto ir verslo centro „1000“ visi norintieji prekiauti net nebesutilpdavo.

„Prieš beveik dešimtmetį mūsų įgyvendinta idėja rengti Vakaruose populiarius „Bagažinių turgus“ Lietuvoje prigijo labai sėkmingai. Kiekvieną sekmadienį sulaukdavome dešimčių tūkstančių pirkėjų, o prekybininkai kartais užimdavo net 500 automobilių stovėjimo vietų. Naujoje, ką tik išasfaltuotoje aikštelėje, jų lauks net 600 vietų ir nauja infrastruktūra: anksti atvykstantiems prekybininkams aktualus apšvietimas, net keturi įvažiavimai iš Elektrėnų gatvės, tualetai. Pirmosiomis savaitėmis naujoje vietoje įsikurti padės gausios mūsų darbuotojų pajėgos“, – pasakojo prekybos miestelio „Urmas“ marketingo vadovas Jonas Plenta.

Į „Bagažinių turgų“ žmonės atvažiuoja parduoti savo nebereikalingų daiktų. Taip pat čia laukiami menininkai, rankdarbių gamintojai. Čia galima įsigyti tikrai labai daug pačių įvairiausių naudotų, bet dar gerų ir tinkamų naudojimui daiktų. Bene populiariausi – drabužiai, avalynė, ypač vaikiški. Taip pat daug knygų, buitinės technikos, interjero detalių, indų, darbo įrankių ir daug visko, kas jau ne vienerius metus dulkėjo sandėliukuose ir be reikalo užėmė vietą namuose.

„Mūsų tikslas – leisti žmonėms parduoti tai, ko jiems jau nebereikia, bet puikiai gali pasitarnauti kitiems. Žinoma, tai gali būti ir naujas daiktas – juk būna, kad nusiperkate, o paskui suprantate, kad jis netinka, ar nėra galimybių jo panaudoti. Tačiau masinė prekyba naujais daiktais – griežtai nepageidautina“, – akcentavo J. Plenta.

Turgus rengiamas du kartus per savaitę – šeštadieniais ir sekmadieniais. Prekiauti galima nemokamai.

Pasak jo, turgui persikėlus į naują vietą atsirado galimybė daryti turgų nemokamą, tad dabar visi, ką anksčiau stabdė mokestis, gali išbandyti save prekiautojo vaidmenyje.

„Bagažinių turgus“ – ne tik prekyba ar galimybė geram daiktui suteikti naują gyvenimą. Tai ir puikus būdas pabendrauti, susirasti naujų draugų, praplėsti akiratį, smagiai praleisti laiką. Čia atvyksta ir nemažai tėvų su savo vaikais, kurie patys parduoda savo daiktus ar žaislus. Taip ugdomas supratimas apie pinigų vertę“, – pasakojo pašnekovas.

Į turgų rekomenduojama atvykti apie 8 val. ryto, nors pirmieji prekiautojai čia paprastai pasirodo apie 6 val. Turgus vyksta iki maždaug 14-15 valandos.

„Bagažinių turgus“ nuo spalio 6 dienos vyks prekybos miestelio „Urmas“ teritorijoje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, adresu Elektrėnų g. 1F, Kaunas.

Turgus rengiamas du kartus per savaitę – šeštadieniais ir sekmadieniais. Prekiauti galima nemokamai. Išankstinės registracijos nėra, tereikia atvykti ir užsiimti laisvą vietą arba ten, kur nurodys turgaus darbuotojas. Visą informaciją ir naujienas apie „Bagažinių turgų“ galima rasti bagaziniuturgus.lt ir „Facebook“ puslapyje.

GALERIJA

  • „Bagažinių turgui“ – daugiau erdvės, o prekiauti bus galima nemokamai
Rašyti komentarą
Komentarai (5)

X

Ten “perekupų” turgus, vadinkim daiktus tikraisiais vardais. Šalia tokių eiliniam žmogui su savo daiktais jokių šansų kažką parduoti. Ir kontrolės jokios jiems nėra.

Ot

Vieta gal ir erdvesne bet žmonių srauto ten nulis joks viešasis transportas nevažiuoja pro tą vietą tai aikštė tinkama tik furom kur jos ir stovėdavo

Va taip

Nu ir gerai,nes jau užkniso tie su savo šūdais ,praeiti neimanoma.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS