Dėl projekto suvienijo Kauno rajono bibliotekų filialus | Diena.lt

DĖL PROJEKTO SUVIENIJO KAUNO RAJONO BIBLIOTEKŲ FILIALUS

  • 0

Aukštaitija ir Dzūkija tarp Raudondvario ir Vilkijos – tai projektas, suvienijęs net keturis Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos (KRSVB) filialus.

Seimas 2023 m. paskelbė Aukštaitijos ir Dzūkijos metais. Etnografiniai regionai – tai visos Lietuvos veidas. Pažinti savo šalį, suprasti jos papročius ir kultūrą, išties labai svarbu. Tokio tikslo vedini KRSVB Raudondvario, Kulautuvos, Batniavos ir Vilkijos filialai sukūrė projektą, kuriuo siekė supažindinti bibliotekos lankytojus su Aukštaitijos ir Dzūkijos krašto tradicijomis, kultūra ir tautiniu kostiumu. Kiekvienas filialas individualiai paruošė parodą ir vedė edukacija.

Projekto metu atsiskleidė ir nuoširdi kolegių J. Bačėnienės, D. Mejarienės, G. Vaitaitytės ir Ž. Žukauskienės bendrystė, nes suvienijus jėgas daug lengviau pasiekti puikių rezultatų. Kiekvieno filialo darbuotojos su didžiuliu entuziazmu leidosi į šį turiningą ir svarbų projektą. Nuoširdus bendradarbiavimas ir leido užtikrinti visavertę, tikslią ir kokybišką žinių sklaidą.

Kad projektas būtų dar įdomesnis ir įneštų šiek tiek intrigos, buvo surengtas konkursas, kuris skatino skaitytojus aplankyti visas keturias filialų parodas ir įsiamžinti tautinių kostiumų fone. „Sulaukėme gausaus dalyvių skaičiaus, o nugalėtojomis tapo Sigutė Kačenauskienė ir jos dukra Melita. Joms įteiktas inovatyvus ir informatyvus stalo žaidimas visai šeimai „Būkime keliautojais ir atradėjais“, kurį žaidžiant galima sužinoti daug įdomių faktų apie Kauno rajoną ir čia esančius lankytinus objektus“, – sakė KRSVB direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS