Į Valstybės dienos šventę – nemokamu viešuoju transportu | Diena.lt

Į VALSTYBĖS DIENOS ŠVENTĘ – NEMOKAMU VIEŠUOJU TRANSPORTU

  • 5

Miestas tradiciškai kviečia Valstybės dienos minėjimu pasimėgauti renginiuose, o ne automobilių spūstyse. Todėl trečiadienį visas viešasis Kauno transportas keleivius veš nemokamai.

Liepos 6-ąją mieste gausu renginių, minėjimų, kuriuos visi miestiečiai ir Kauno svečiai gali pamatyti nemokamai ir nesirūpinti kelione iki šventės. Kauno atstovai kviečia nesukti ratų centre nuosavu automobiliu, geriau jį palikti namuose ir atvykti troleibusais ar autobusais, kurie liepos 6-ąją veš nemokamai, taip išvengiant spūsčių ir pamatant svarbiausius Valstybės dienos akcentus.

Kauniečius kviečiame palikti automobilius namuose.

„Trečiadienį minėsime Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną. Kauniečius kviečiame palikti automobilius namuose – miesto gatvėmis kursuos nemokamas viešasis transportas“, – priminė miesto atstovai, jau ne vienerius metus per svarbiausias šalies šventes kviečiantys autobusais ir troleibusais važiuoti nemokamai.

Liepos 6-osios dienos renginiai prasidės jau antradienio išvakarėse, tad po Festivalio „Operetė Kauno pilyje“, apie 22.30 val. iš stotelės „Kauno pilis“ keleivius veš papildomi Primenama, kad Valstybės dieną mieste lauks nemokamas Vytauto Didžiojo karo muziejus ir Kauno miesto muziejus lankymas, koncertai, edukacinės veiklos, tradicija tapęs festivalis „Operetė Kauno pilyje“, nusipelniusių kauniečių apdovanojimai bei 21 val. vieningas himno giedojimas.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Stebūklas \\\\\.../////

Xa'xolus pastoviai nemokamai vežioja labusai,kai tik jie atsigrūdo.____O 1990 metais jie mąsiškai labusams net kuro neužpildavo už pinigus,sakydami labusai laisvės užsimanė.

Anonimas

Dar veiną šventę LV ožio karūnavimo pasižymėkit - debiloidai

Xxx

Karalių dinastiją tai praeitis,nėra reikalo prisiminti vyžų ir klumpių nešiojimo amžiaus.Šunaują,runkelius ,balvonus labai nori sugrąžinti i vergovės laikus. Mindaugo karūnavimas tai gili praeitis,jis Lietuvos istorijos knygose tik turi būti aprašomas o švęsti ir dievinti tuos laikus, nėra reikalo ,nes tai žmonių vergovės laikai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS