K. Pūkas prašo išleisti jį tėvystės atostogų | Diena.lt

K. PŪKAS PRAŠO IŠLEISTI JĮ TĖVYSTĖS ATOSTOGŲ

  • 39

Seimo narys Kęstutis Pūkas nebenori grįžti į Seimą – neseniai dešimtą kartą tėvu tapęs parlamentaras prašo Seimo jį išleisti vaiko priežiūros atostogų, penktadienį pranešė LNK Žinios.

Jis prašo nuo lankymosi parlamente jį atleisti visiems trejiems metams.

„Vaiką auginsiu. Taip ganėtinai ilgai. Sumažint bet kada gali, o prašyme įrašėm ilgiausią terminą pagal įstatymus“, – LNK sakė politikas. Jis neigia, kad jo prašymas susijęs su vykstančia apkaltos procedūra.

K. Pūko prašymą dar svarstys Seimo valdyba. Politikas prašo jį išleisti nuo lapkričio 28-osios iki kol vaikui sueis treji metai. Tokiu atveju parlamentaro atostogos pasibaigtų 2020-ųjų spalio septintąją, prieš pat naujus rinkimus.

Konstitucinis Teismas penktadienį pranešė kitą savaitę pradėsiantis nagrinėti parlamentaro K. Pūko apkaltos bylą dėl seksualinio priekabiavimo.

Byla bus nagrinėjama uždarame posėdyje.

Anksčiau Konstitucinis Teismas teigė negalintis pradėti bylos dėl ilgalaikės Seimo nario ligos. Pastarasis jo nedarbingumas turėjo tęstis iki gruodžio 7 dienos.

Seimui pradėjus apkaltos procesą K. Pūkui, teismas turi pateikti išvadą, ar parlamento specialiosios tyrimo komisijos išvadoje nurodyti Seimo nario veiksmai prieštarauja Konstitucijai.

Į ketvirtadienį vyksiantį Konstitucinio Teismo posėdį pakviesti Seimo atstovai, pats K. Pūkas, bylos liudytojai.

Dėl parlamentaro ligos strigo ir Seime nagrinėjamas generalinio prokuroro Evaldo Pašilio prašymas panaikinti parlamentaro neliečiamybę byloje dėl galimo seksualinio priekabiavimo ir ginklo laikymo taisyklių pažeidimo.

Seime sudaryta komisija turi pateikti siūlymą, ar tenkinti generalinio prokuroro prašymą, bet negali pateikti išvados neišklausiusi paties parlamentaro.

Jos posėdis taip suplanuotas kitą savaitę, trečiadienį.

Pagal Konstituciją, Seimo narys negali būti patraukiamas baudžiamojon atsakomybėn ar kitaip suvaržoma jo laisvė be Seimo sutikimo.

Prokuratūros duomenimis, keturių nukentėjusiųjų liudijimai ir per ikiteisminį tyrimą gauti duomenys leidžia pagrįstai manyti, jog šių metų sausio-vasario mėnesiais K. Pūkas galėjo seksualiai priekabiauti prie pagal tarnybą priklausomų ir kitaip priklausomų asmenų.

K. Pūkas į Seimą išrinktas pagal partijos „Tvarka ir teisingumas“ sąrašą daugiamandatėje apygardoje. K. Pūkas teigia, kad su juo dėl pažiūrų susidorojo politiniai oponentai.

Rašyti komentarą
Komentarai (39)

...tikiu...

Kaip negalit suprast,kad tas p.Pukas negali "nepukinti"!.Turės,budamas namuose,daugiau laiko tai dar ne taip patalkins Lietuvai!.

Aja

Nesuprantu,kokio reikia bukumo ir kvailumo rinkti į Seimą tokius pūkus.Tai tie patys,kurie kažkada rinko Šustauską.Net pažįstu keletą tokių.Tai žemo intelekto,baigę vos aštuonias klases.Gaila,kad tiek nemažai tokių,nesugebančių pakrutinti smegenėlių.Bus kiti rinkimai-tie patys rinks kitą panašų į pūkus ir šustauskus.Liūdna.

ww

pukas buk malonus padek mandata uzleisk vieta kitam.sugalvojo pensininkas eiti i dekreta .pensija taip pat yra soc, ismoka,geda ir nemalonu klausytis sapalioniu.manau kad suaugusiems vaikams labai nesmagus jusu veiksmai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS