Kas pretenduoja į Kauno apygardos prokuratūros vadovo postą? | Diena.lt

KAS PRETENDUOJA Į KAUNO APYGARDOS PROKURATŪROS VADOVO POSTĄ?

Paskelbti pretendentai į Kauno ir Panevėžio apygardų prokuratūrų vadovus.

Vadovauti Kauno apygardos prokuratūrai siekia trys kandidatai – dabartinis apygardos prokuratūros vadovas Darius Valkavičius, Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausiasis prokuroras Stasys Kasiulis ir Vilniaus apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus vadovas Julius Rėksnys.

Panevėžio apygardos prokuratūrai dar vieną kadenciją siekia vadovauti Nida Grunskienė.

Kartą jau pratęsus dokumentų priėmimo terminus, daugiau pretendentų į abu postus neatsirado, tačiau paieška nebebus tęsiama, BNS sakė Generalinės prokuratūros atstovė spaudai Elena Martinonienė.

Anot jos, galutinius pretendentus generaliniam prokurorui Vyriausiųjų prokurorų atrankos komisija turėtų pasiūlyti vasarą.

Konkursai gali būti skelbiami iš naujo, jei atrankos komisija neįvertins nė vieno kandidato kaip tinkamo arba jei jų nepasirinks Generalinis prokuroras Evaldas Pašilis.

Apygardos prokuratūrų vadovus skiria generalinis prokuroras atrankos komisijos siūlymu.

Generalinė prokuratūra taip pat ieško Viešojo intereso gynimo skyriaus vadovo, į šias pareigas pretenduoja šio skyriaus prokurorai Deimantė Nikitinienė ir Kęstutis Vagneris. Atranka vyks birželį.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Matau

Rodykite visų pretenduojančių asmenų nuotraukas.Iš nuotraukos galima daug ką apie žmogų pasakyti.Koks jis ,kaip vykdys pareigas,sąžiningas -ne sąžiningas.

nuostaba

Tai suprantama, kad tik dabartinis! Užtenka paskaityti KD straipsnį "Trispalvę išniekino JAV kariai?", kad suprastum, jog niekas kitas šioms pareigoms netinka!:)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS