Kaunas pasirengęs priimti norinčiųjų skiepytis sąrašus: svarbi informacija įmonėms ir organizacijoms | Diena.lt

KAUNAS PASIRENGĘS PRIIMTI NORINČIŲJŲ SKIEPYTIS SĄRAŠUS: SVARBI INFORMACIJA ĮMONĖMS IR ORGANIZACIJOMS

  • 4

Sveikatos apsaugos ministrui leidus visoje šalyje pradėti ne mažiau kaip 100 darbuotojų turinčių įmonių, įstaigų bei kitų organizacijų kolektyvų vakcinavimą, Kaunas pasirengęs priimti norinčiųjų skiepytis sąrašus.

„Renkant norinčiųjų skiepytis sąrašus Kauno mieste iki šiol pavyko sėkmingai suorganizuoti vakcinavimo procesus medikams, socialiniams bei švietimo sektoriaus darbuotojams, abiturientams, policijos pareigūnams ir kitiems prioritetinių grupių asmenims. Neabejoju, kad su verslo atstovais ir kitomis organizacijomis šiuos klausimus irgi išspręsime maksimaliai greitai bei rezultatyviai“, – sako Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Kauno mieste veikiančių stambesnių organizacijų atstovai iškart suskubo domėtis jiems suteikta galimybe. Nenutrūkstant skambučių srautui, vien telefonu susisiekti su vakcinavimo koordinatoriumi gana keblu ir gali užtrukti.

Esame pasirengę operatyviai atsakyti į visas gautas užklausas ir tuo pačiu pateikti specialias formas besiskiepijančiųjų sąrašams sudaryti.

Specialias formas parsisiųsti ir užpildytus kolektyvinius vakcinuotis pageidaujančių asmenų sąrašus pateikti reikia prisijungus prie elektroninės sistemos sveikas.kaunas.lt.

Papildomą aktualią informaciją ir konsultacijas įmonių bei organizacijų atstovai gali gauti elektroniniu paštu, pateikę užklausas adresu noriuskiepo@kaunas.lt.

Pasak P. Kero, vakcinavimo koordinatoriai el. paštu suteiks visą reikiamą informaciją bei konsultacijas. Kai kurios procedūrinės detalės yra ypač reikšmingos, todėl jas efektyviausia perduoti raštu, taip išvengiant galimų nesusipratimų bei klaidų: „Esame pasirengę operatyviai atsakyti į visas gautas užklausas ir tuo pačiu pateikti specialias formas besiskiepijančiųjų sąrašams sudaryti. Pirmieji elektroniniai laiškai interesantams jau atsakyti, tad stipriname pajėgas ir toliau komunikuojame su visais besikreipiančiais įmonių bei įstaigų atstovais.“

Rašyti komentarą
Komentarai (4)

baba jadze

ir as noriu,tik neprisijungusi i nemoku elgtis su tais visais kantiuperiais i talefonais

Anonimas

Vidurinis pirštas jums

Tiesa tokia

Kaune PRIEŠ DU MĖNESIUS ŠEIMOS GYDYTOJA SAKĖ UŽREGISTARVUSI SEPYNESDEŠIMTMETĮ onkologinį ligonį.Sakė laukti eilės ir SMS žinutės už poros savaičių.Laukėm,laukėm laukėm neuslaukėm.Skambinom prieš pora dienų šiaip ne taip pavyko prisiskambinti-nepatenkinta atsiliepė moteris ir sakė kad užrašys .Paklausė kokios vakcinos norim Pfizer -tada astikra eilė,jei Moderna dar kita eilė,jei Vaxzevra prašom rytoj.Taigi beliko rinktis pfizer.sakė užrašė eilė-bet nei kokia vieta toje eilėje nei kiek tos eilės nieko nepaaiškina- matyt paslaptis- supranatama ,matyt be eilės po blatu ten dar tas sąrašas keičiasi.Kodėl gi viešai bijo paskelbti tą eilę???Ir kiek gauna tos vakcinos?Bet tada nebegalėtų be eilės priiminėti kaunietiškai>.Kaunas tvarkosi taip
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS