Kaunas siūlo mainus: nemokamas viešasis transportas vietoj automobilio | Diena.lt

KAUNAS SIŪLO MAINUS: NEMOKAMAS VIEŠASIS TRANSPORTAS VIETOJ AUTOMOBILIO

  • 5

Jau šį ketvirtadienį visi automobilius turintys kauniečiai turės išskirtinę galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu. Tai jie galės daryti autobusų, troleibusų ir mikroautobusų vairuotojams parodę savo automobilio dokumentus. Tai – Kauno dovana miestiečiams Dienos be automobilio proga.

Kauniečiams siūlomos sąlygos yra paprastos – užtenka pateikti automobilio registracijos liudijimą ir viešasis transportas tą dieną nekainuos nieko.

„Į šią iniciatyvą anksčiau žvelgdavau gana skeptiškai, nes norintiems automobilį palikti namuose nebūdavo siūloma jokių realių alternatyvų. Šįmet kauniečiams jas siūlome – tai nemokamos kelionės ne tik autobusais ar troleibusais, bet ir mikroautobusais“, – teigė Kauno vicemeras Povilas Mačiulis.

Pasak Kauno savivaldybės Transporto ir eismo organizavimo skyriaus vedėjo Pauliaus Kero, rugsėjo 22-ąją keleiviams su savimi tereikės turėti automobilio registracijos liudijimo originalą ir autobusais, troleibusais bei maršrutiniais taksi jie galės važiuoti visiškai nemokamai.

Ši diena pažymės ir „Darnaus judumo savaitės“ pabaigą, kurios metu kauniečiai buvo skatinami aktyviai leisti laisvalaikį ir vietoj automobilių rinktis kitas alternatyvas – ėjimą, bėgimą, dviratį ar viešąjį transportą. Taip pat tai paskutinė diena, kuomet „CityBee“ siūlo pirmas tris valandas nemokamai pasinaudoti oranžiniais dviračiais, o rezervuojant „CityBee“ automobilius bei įvedus nuolaidos kodą „JUDUMAS“ už paslaugą mokėti 3 eurais mažiau.

Pirmą kartą akcija „Mieste – be savo automobilio” buvo surengta Prancūzijoje 1998 metais. Šią dieną siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į neigiamą transporto įtaką aplinkai ir žmonių sveikatai, patiems prisidėti prie švarios aplinkos išsaugojimo.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

lordas123

KO čia džiaugtis.viena diena padare loska. kaip Šuniui kaula iŠmete. Estijoj seniai važineja Žmones dikai

Kaina

Troliko kaina turbūt apie kelis šimtus tūkstančius eurų, tai važiuojant galima jaustis kaip gerame Ferrari :)

666

Ar nelaikas straipsniui : elektra su kuru atpigo , perėmė iš privačių vagių maršrutinį biznį , bet pravažiavimas pabrango . Nu tai kur palyginimas parduotų pravažiavimo bilietų maršrutiniuose nuo buvusių ankstesnių uab ? kur palyginimas pakeistus ilipimo sistemą ?
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS