Kaune paskiepyta apie 80 proc. abiturientų – beveik visi, kurie išreiškė norą | Diena.lt

KAUNE PASKIEPYTA APIE 80 PROC. ABITURIENTŲ – BEVEIK VISI, KURIE IŠREIŠKĖ NORĄ

  • 16

Kaune paskiepyta apie 80 proc. abiturientų – beveik visi, kurie išreiškė norą, ketvirtadienį informavo Kauno miesto savivaldybė.

Savivaldybės duomenimis, Kaune yra 2308 abiturientai, iš jų norą skiepytis pareiškė 1814.

„Vieninteliai likę nepaskiepyti – apie 40 dvyliktokų, pasirinkusių konkrečiai „Moderna“ vakciną. Juos irgi paskiepyti tikimės artimiausiu metu“, – žurnalistus informavo mero patarėjas Tomas Jarusevičius.

Abiturientai Kaune pradėti skiepyti kovo 25 dieną.

Rašyti komentarą
Komentarai (16)

Raimis

Ar 20 procentų (100-80) yra 40 abiturientų? pagal mano aritmetikos žinias 20 procentų nuo visų abiturientų yra virš 500...

Santara

Kauno ,,Santaros” gimnazija jau trys savaitės laukia nesulaukia skiepų...

to nuomone

Gal jūs geriau neklausykit prof. Vaitkaus, tas peza išsijuosęs. TV laidose dar buvo galima klausyti, ten tiesiog sakė vienkryptę, bet daugmaž teisingą informaciją, kad COVID vakcinos nepraėję 4 fazės klinikinių tyrimų, kas reiškia mes nežinom ilgalaikio poveikio organizmui ir reakcijos į kitus vaistus. O ką pamiršdavo pasakyti, kad natūraliai persergant COVID mes jau šiek tiek žimom tuos poveikius, t.y. mirtis, daugybiniai organų nepakankamumai, plaučių fibrozė, didelė tromboembolijų rizika, pokovidinis sindromas (kai žmonės iki pusės metų nedarbingi), na ir plius tai ko dar nežinom, nes 4 fazės klinikiniai tyrimai užtrunka 4-5 metus, o tas galioja ir natūraliai persergant. Tai čia kiekvienam rinktis, tai ką suvardinau ar kelios dienos gripo simptomų be slogos ir kosulio, kažkokios alerginės reakcijos ir skausmas iki savaitės dūrio vietoj plius tai ko dar nežinom.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS