Kaunietis siūlo pagalbą vargingiau gyvenantiems žmonėms | Diena.lt

KAUNIETIS SIŪLO PAGALBĄ VARGINGIAU GYVENANTIEMS ŽMONĖMS

  • 34

Vyras, padedantis vargingai gyvenantiems žmonėms, ragina kreiptis į jį pagalbos. Apie tai feisbuko grupėje „Kauno skelbimai" informavo kaunietis Arvydas Barauskas. Jis pagalbą teikia nemokamai.

„Blogi komentatoriai, negadinkite nuotaikos. Ačiū. Esu žmogus, lankantis vargingiau gyvenančius žmones. Vakar aplankiau Jonavoje, Lietavos gatvėje, gyvenančią 68 metų močiutę Reginą. Ji labai geros širdies, po pokalbio su ja aš išvažiavau laimingas“, – rašo vyras. 

Pasak jo, močiutė papasakojo apie savo gyvenimą, ką ji veikia šiuo metu.

„Močiutė siūlė ir man kuo nors padėti, bet aš jai pasakiau, kad kol kas aš vienas susitvarkau, pagalbos man nereikia“, – tvirtina geradarys. 

„Mieli kauniečiai, jei pas jus kaimynystėje yra sunkiai gyvenančių šeimų, senelių, kurie nevartoja alkoholio, laukiu jūsų laiškų. Jei jie mane įtikins, tikrai aplankysiu tuos, kuriems reikalinga pagalba. Gal pas ką malkos nesuneštos ar žolė nenupjauta. Pasistengsiu tai padaryti. Pridedu nuotrauką, ką šiuo metu vežu žmonėms. Iki tam tikros sumos nuperku pagal poreikį iš prekybos centro. Visa tai darau neatlygintinai“, – rašo Arvydas. Su juo galima susisiekti socialinio tinklalapio paskyroje.

Rašyti komentarą
Komentarai (34)

R.B.

Dar noriu pasakyti, kad man Žaliakalnio seniūnijoje nedavė jokio maisto paketo ar pašalpos, nors tuo metu neturėjau darbo ir pinigų maistui, išeidama pro duris paklausiau darbuotojos ką man valgyti, ar pernykste žolę nuo žemės? Buvo kovo mėnuo. Grizau namo lauke prisirinkti sraigių ir issiviriau. Šiek tiek numalšinus badą.

Tokia reklama

labai reikalinga, nes ji tarsi spyris į sėdimąją ir kartais priverčia atsibusti visus persisotinusius "geriečius", kurie neatjaučia alkanų žmonių. O tokių visgi mūsuose dar yra... Ponai, tai gal malonėsite?

o

kaip atskirsi bomza ar alkoholika nuo normalaus varguolio ir ar tai ne del noro pasireklamuot /kazkam/ pasiulius?.....
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS