„Kauno dienos“ studijoje – LASF prezidentas E. Janavičius: koks „Nemuno žiedo“ likimas? | Diena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – LASF PREZIDENTAS E. JANAVIČIUS: KOKS „NEMUNO ŽIEDO“ LIKIMAS?

  • 4

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) prezidentas Egidijus Janavičius.

„„Nemuno žiedas“ – techninių sporto šakų kompleksas, kuriame nuolat vyksta automobilių, motociklų bei dviračių treniruotės ar varžybos. Jame sau vietą gali rasti ne tik profesionalai, bet ir techninių sporto šakų mėgėjai, kuriems kasmet surengiama didelė dalis treniruočių, taip pat vykdoma edukacinė veikla“. Tokį šviesų „Nemuno žiedo“ paveikslą galima rasti internete.

Ir tikriausiai daug Kauno regiono ar net visos Lietuvos vairuotojų mielai patobulintų savo įgūdžius unikalioje lenktynių trasoje, konsultuojami automobilių sporto profesionalų.

Deja, realybė yra kur kas liūdnesnė. Kodėl Lietuvos sporto centrui priklausantis objektas vegetuoja, o prieš porą metų skelbti jo atgaivinimo planai, organizuojant koncesijos konkursą, neįgyvendinti? Kas trukdo bent jau sutvarkyti lenktynių trasos dangą ir įrengti būtiniausias saugumo priemones? Galiausiai, ar yra šviesa tunelio gale?

Apie tai „Kauno dienos“ studijoje kalbamės su E. Janavičiumi.

 

 

GALERIJA

  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(iš kairės)</span> ir Egidijus Janavičius
  • Egidijus Janavičius
  • Egidijus Janavičius
Vilmanto Raupelio nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

tam Zemiau pakomentave

tikras stribvaikis koncervu raudonas ..

Zemiau pakomentave

Du prokremliniai vatnykai skleidzia info pavojinga salies nacionaliniam saugumui!

ANUPRAS

Reikia padėti Ukrainai ,Lietuvos skola tužsieniui yra 38,809 mlrd eurų , vienam gyventojui tenka 13838 eurus , Ukrainos skola užsieniui yra 78,024 mlrd dol. , arba 68,96 mlrd eurų , vienam gyventojui tenka 1563 eurai , TAI 8,85 KARTO MAŽIAU NEI lIETUVOS GYVENTOJUI , bet konservatnykams tai nieko nereiškia , jiems labai malonu mauti lietuviams kilpą ant kaklo , AR NEATSIRUGS ..
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS