„Kauno dienos“ studijoje – A. Vinokuras: tiesa neturi galutinės datos | Diena.lt

„KAUNO DIENOS“ STUDIJOJE – A. VINOKURAS: TIESA NETURI GALUTINĖS DATOS

  • 0

Šiandien „Kauno dienos“ studijoje svečiuojasi aktorius, žurnalistas, rašytojas, pirmasis nepriklausomos Lietuvos karo atašė Arkadijus Vinokuras.

A. Vinokuras – tikras Kauno hipis, augęs Nemuno gatvėje, kalintas ir tardytas KGB rūsiuose, priverstinai gydytas psichiatrinėje ligoninėje, po emigracijos 1975 m. 30-t metų gyvenęs Švedijoje, tarnavęs Izraelio kariuomenėje, dirbęs žurnalistu, aktoriumi, režisieriumi, knygų vaikams ir suaugusiems autorius, pirmasis nepriklausomos Lietuvos karo atašė – ir tai tik labai maža dalis įspūdingos biografijos.

Tad ir pokalbis „Kauno dienos“ studijoje platus, kaip gyvenimas – nuo Romo Kalantos aukos 1972 m. iki Rusijos karo Ukrainoje. Apžvelgsime NATO ir Vakarų Europos neryžtingumą bei kai kurių Lietuvos politinių jėgų dviveidiškumą, taip pat aptarsime pasikeitusį Švedijos ir Suomijos požiūrį į narystę NATO. Šiuos iš pirmo žvilgsnio nesusijusius įvykius sieja bendra vertybė: laisvės siekis ir kaina, kurią esame pasiryžę už ją sumokėti.

Kviečiame žiūrėti pokalbį „Kauno dienos“ studijoje.

 

 

GALERIJA

  • Arkadijus Vinokuras
  • Arkadijus Vinokuras
  • Arkadijus Vinokuras
  • Gražvydas Muižys <span style=color:red;>(kairėje)</span> ir Arkadijus Vinokuras <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
Justinos Lasauskaitės nuotr.
Gairės: Arkadijus Vinokuras, karas Ukrainoje, NATO
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS