Kauno liberalai turi naują pirmininką: S. Kairį keičia S. Šliažas | Diena.lt

KAUNO LIBERALAI TURI NAUJĄ PIRMININKĄ: S. KAIRĮ KEIČIA S. ŠLIAŽAS

  • 12

Liberalų sąjūdžio Kauno skyriaus pirmininku ketvirtadienio vakarą išrinktas Sigitas Šliažas.

Jis pakeitė buvusį Kauno vicemerą Simoną Kairį, kuris iš skyriaus vadovo pareigų nusprendė trauktis po liberalams nesėkmingų savivaldos rinkimų Kaune.

S. Šliažas yra Kauno technologijos universiteto ir Vilniaus dailės akademijos absolventas. Kultūros vadybos ir politikos magistras. 17 metų jis dirbo Kauno miesto savivaldybėje Kultūros skyriaus vedėju, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatoriumi Administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Šiuo metu dirba Tautinių mažumų departamente prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės. Nuo 2010 metų yra LR liberalų sąjūdžio narys. Nuo 2017 metų Kauno regiono koordinacinės tarybos pirmininkas ir partijos Valdybos narys.

Visuotinis partijos Kauno miesto skyriaus susirinkimas patvirtino devynis skyriaus pirmininko pavaduotojus. Jais tapo S. Kairys, Domas Sirgedas, Marius Gurskas, Raimundas Miladauskas, Rimantas Mikaitis, Vytas Snarskis, Aistis Vaitiekaitis, Aurelijus Zykas ir Rasa Tamošiūnienė.

Kreipdamasis į skyriaus narius naujasis pirmininkas S. Šliažas pabrėžė, kad Kaunas, kaip augantis ir šiuolaikinis miestas, turi nepamiršti miestiečių poreikių ir juos atliepti. „Nesitikiu lengvo darbo, bet tikiu, kad kartu su komanda galime būti matomi ir mylimi Kauno mieste. Šios pareigos man didžiulis iššūkis, atsakomybė ir išbandymas. Kartu sieksime įgyti didesnį rinkėjų pasitikėjimą, išsaugoti ištikimus narius, susigrąžinti nusivylusius, pritraukti naujus narius ir atsakingai rengtis artėjantiems LR Seimo rinkimams“, – sakė S. Šliažas

„Facebook“/S. Kairio asmeninio archyvo nuotr.

Pasveikinti Kauno miesto liberalų atvyko partijos pirmininkas Eugenijus Gentvilas.

Visuotiniame susirinkime vienbalsiai nutarta rudenį vyksiančiuose partijos pirmininko rinkimuose siūlyti Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūrą.

Susirinkimo metu išrinkta skyriaus Taryba ir kontrolės komisija bei atstovai į partijos Tarybą ir Kauno regiono koordinacinę tarybą. Kauno miesto skyriaus tarybą sudaro 41 narys.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

Anon

Už Kairį baisesnį žmogų rasti būtų sunku. Na, o Šlaižo nežinau. Gal tai buvusio garsaus funkcionieriaus (nepamenu, regis Kauno energijos?) palikuonis?

Anonimas

Geros nuotaikos Tau Sigitai aplinkui! Visokeriopos sėkmės visur ir visada. O tie, jas nieko neišmano ir pavydi, juos Dievulis mato!

Italas

Dar vienas iš lopu sukliuotas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS