Kauno rajonas daugiausiai skiepijantiems medikams svarsto skirti premijas | Diena.lt

KAUNO RAJONAS DAUGIAUSIAI SKIEPIJANTIEMS MEDIKAMS SVARSTO SKIRTI PREMIJAS

Kauno rajono savivaldybė svarsto vienkartinėmis išmokomis paskatinti šeimos gydytojus ir jų komandos narius, rodančius geriausius skiepijimo nuo koronaviruso rodiklius.

Kaip BNS informavo savivaldybės gydytojas Paulius Žvinakis, šiems medikams iš biudžeto norima skirti 25 tūkst. eurų. Išmokų klausimą kitą savaitę svarstys Kauno rajono taryba.

„Priedai būtų mokami šeimos gydytojui, jo komandos slaugytojui ir medicinos registratoriui. Kitaip tariant, tiems žmonėms, kurie labiausiai prisidėjo, skatinant gyventojus skiepytis“, – kalbėjo jis.

Priedai būtų mokami šeimos gydytojui, jo komandos slaugytojui ir medicinos registratoriui.

Pasak P. Žvinakio, vienkartinės premijos bus skiriamos visų Kauno rajono savivaldybėje veikiančių gydymo įstaigų šeimos gydytojų komandos nariams, jeigu gruodžio viduryje bus paskiepyta bent 80 proc. vyresnių nei 16 metų jų pacientų.

„Įstaigos vadovai turės pateikti mums informaciją. (...) Įstaigos vadovams bus pateikti nustatyti kriterijai, o jie mums pateiks informaciją“, – sakė savivaldybės gydytojas.

Remiantis Statistikos departamento duomenimis, Kauno rajone šiuo metu paskiepyta maždaug du trečdaliai visų gyventojų. Skaičiuojant tik 16 metų ir vyresnius gyventojus, ši dalis siekia maždaug 78 procentus.

Rašyti komentarą
Komentarai (12)

UZ KA JIEMS PREMIJAS...

Medicinos darbuotoja, kuri suleidzia ta genetiskai modifikuota skiepa zmogui, ji uz pasekmes neatsako, nes ji nepasirase. Tai uz ka jiems premija....? Na kokiam senoliui pribure ,,arabu" kad skiepas geras , tas ir sutiko pasiskiepyti. As irgi norejau skiepytis, bet sakau, pries tai pasirasykite, kad atsakysite uz pasekmes jei mano sveikata sutriks, arba kojas ,,uzversiu".... Neviena nepasirase. Tai ir nesiskiepijau. O ta Covid tures persirgti visi, pasiskiepyje ir nepasiskiepyje.

Propagąstas

Skiepai veikia 100% bet jų ir paskirtis ne apsaugoti nuo koronos. Nes nuo jos nixchują neveikia, bet stumiami per jėgą

Kauniete

Geriau skirkit premijas tiems,kas daugiausiai išgydė,o nesumarmaliavo.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS