Kauno rajone pradėtas jaunimo problemų ir poreikių tyrimas | Diena.lt

KAUNO RAJONE PRADĖTAS JAUNIMO PROBLEMŲ IR POREIKIŲ TYRIMAS

Konkursą laimėjusi viešoji įstaiga „Darnūs projektai“ Kauno rajono savivaldybės užsakymu pradėjo tyrimą ir kviečia respondentus internetu atsakyti į klausimus, kuriais siekiama išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį į santykius su šeima, studijas ir mokslą, laisvalaikį ir užimtumą, draugų tinklą, gyvenimo sąlygas bei kitus dalykus.

Savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų koordinatorė Simona Vitkauskienė ketvirtadienį sakė, kad tyrimas vyksta anonimiškai. Jo tikslas – ištirti jaunimo problemas pagal nustatytus rodiklius šiose jaunimo politikos įgyvendinimo srityse: mokykla ir studijos, darbas, laisvalaikis, gyvenimo sąlygos, dalyvavimas, fizinė ir psichologinė savijauta bei įpročiai.

„Surinkti tyrimo duomenys bus naudojami rengiant trumpalaikius ir ilgalaikius savivaldybės planavimo dokumentus, jie padės kryptingai planuoti priemones spręsti problemoms, su kuriomis jauni žmonės susiduria, ir priimti savivaldybėje sprendimus, užtikrinančius darnią jaunimo politikos plėtrą Kauno rajone“, – teigė S. Vitkauskienė.

Ji dar pridūrė, kad apklausti numatyta iki tūkstančio respondentų, tyrimo pabaiga suplanuota lapkričio 15 d., jei prireiks – keliomis savaitėmis vėliau. Tyrimo išvados bus pristatomos Jaunimo reikalų taryboje bei skelbiamos internete. Su jomis bus supažindinti ir Kauno rajono savivaldybės politikai bei administracijos darbuotojai.

Panašus jaunimo problematikos tyrimas Kauno rajone buvo atliktas 2012-aisiais.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS