Kauno rajono gyventojai piketuos – nenori jungtis prie miesto | Diena.lt

KAUNO RAJONO GYVENTOJAI PIKETUOS – NENORI JUNGTIS PRIE MIESTO

Ketvirtadienį Kaune ir Vilniuje vyks piketai prieš planus dalį Kauno rajono teritorijos prijungti prie miesto.

Kaip BNS sakė Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjungos pirmininkė Eglė Juozapavičienė, piketuose planuoja dalyvauti apie 300 žmonių.

10 val. jie rinksis į palaikomąjį piketą prie Kaune įsikūrusios Kauno rajono savivaldybės. Čia vyks neeilinis tarybos posėdis, bus svarstomas klausimas dėl siūlymo prijungti dalį rajono teritorijų prie miesto.

„Tada visi atstovai, kurie yra nusprendę dalyvauti parašų perdavimo akcijoje Vilniuje, sėda į mašinas, ir mes organizuota kolona simboliškai vežame tuos savo surinktus parašus į Vilnių, prie Vidaus reikalų ministerijos“, – sakė E. Juozapavičienė.

Čia 14 val. vyks piketas, o vėliau ministerijos atstovams planuojama perduoti Kauno rajono gyventojų, nepritariančių prijungimui, parašus.

E. Juozapavičienės žiniomis, parašų surinkta per 12 tūkst., tačiau jie tebėra skaičiuojami, todėl skaičius gali augti.

Kauno rajone gyvenamąją vietą deklaravę žmonės pasirašė, kad nesutinka, jog būtų keičiama Kauno rajono teritorija.

Kauno miesto savivaldybė yra inicijavusi kai kurių Kauno rajono teritorijų prijungimą prie miesto savivaldybės. Tam priešinasi Kauno rajono savivaldybė, kurios teritorijas planuojama prisijungti.

Siūlomos prijungti teritorijos užima 297,8 kvadratinio kilometro – beveik dukart daugiau nei dabartinis miestas.

Dėl šio pasiūlymo ruošiamasi surengti prijungti planuojamų teritorijų apklausą. Tiek miesto savivaldybės, tiek Vyriausybės atstovai teigia, kad būtent gyventojų sprendimas turės lemiamą reikšmę priimant sprendimą.

Rašyti komentarą
Komentarai (58)

Vistos walmora

Kas uz tai,kad 13 Kauno r.savivaldybiu butu prijungtos prie Kauno m.,spaudziam ZALIA.

Šaltyšius

Šalia kelio an vičiūnų buvo matijošius vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle diktas matijošius Jis turėjo didį norą gauti tokią dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle stebuklingą dūdą Šoktų kad visi kaip vienas pagal tą jo dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle pagal tą jo dūdą Dovanojo miestelėnai matijošiui dūdą vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle matijošiui dūdą O tas diktas matijošius dūduot nemokėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytėle dūduot nemokėjo Kai po miestą uždūdavo medžiai sutrupėjo vai dūda ir vėl dūda virvel-dūda dūdytele medžiai sutrupėjo ANTRA KADENCIJA Pradūdavęs sužiaumojęs kauną kaip bekoną matijošius pasišovė pradūduot rajoną vai dūda ir vėl dūda virvel-mokestine-dūda gelbėkit rajoną!!!

sis

krabas su /runkeliais/ visai nesiskaito ir daro mafiine prievarta juk zemes pirkimui jau ateiviu invazijos /imigrantu/........
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS