Kauno savivaldybė šiemet Joninių neorganizuoja, švęsti kviečia tik bendruomenės | Diena.lt

KAUNO SAVIVALDYBĖ ŠIEMET JONINIŲ NEORGANIZUOJA, ŠVĘSTI KVIEČIA TIK BENDRUOMENĖS

  • 8

Pasitikti trumpiausią metų naktį šiemet labiau kviečia vietos bendruomenės, o miesto savivaldybė dėl koronaviruso pandemijos šių metų Joninių šventės neorganizuoja. Tai reiškia, kad laužai bus kūrenami tik vietinių gyventojų iniciatyva.

„Kauno miesto savivaldybė šiemet Joninių šventės neorganizuoja dėl šalyje vis dar galiojančios ekstremalios situacijos. Tačiau kviečiame Jonines paminėti savo bendruomenėse, kiemuose bei namuose. Linkime ilgiausią metų naktį sutikti džiugiomis nuotaikomis su artimaisiais ir draugais“, – portalui kauno.diena.lt pažymėjo Kultūros skyriaus vedėja Nomeda Prevelienė.

Nors laužai prie Kauno pilies ir nesikūrens, tačiau tai nereiškia, kad Joninių mieste visai nebus. Įvairių mikrorajonų bendruomenės kviečia pasinerti į Joninių būrimus, dainas ir laužų skleidžiamą šilumą.

Kauno miesto savivaldybė šiemet Joninių šventės neorganizuoja dėl šalyje vis dar galiojančios ekstremalios situacijos.

Štai Muravos ir Eigulių bendruomenės centrai nuo 17 val. kviečia ateiti į Čėčėnijos aikštę. Čia susirinkusiuosius sveikins „Saulutės“, „Saulės rato“ bei „Gubojos“ meno kolektyvai, ansamblis „Sūduva“. Vakarėjant nuotaiką kurs ir atlikėjas Mino.

Įsisukti į Joninių svaigulį kviečia ir Šančiai. „Parake“ vyks modernesnė šventė, o norintys trumpiausią naktį sutikti prie tikro laužo, turėtų rinktis Nemuno pakrantėje, priešais Napaleono kalną, ties S.Gimžausko gatve. Šventė šioje vietoje šventė prasidės 20 val. Apie 22 val. pakrantę nušvies laužai, o 22.30 val. organizuojamos neeilinis reginys – vikingų futbolo varžybos.

Tradicinių Joninių akcentų netrūks ir III forte. Šiemet pasirinktas „Magic edition“ pavadinimas, kuris sufleruoja, kad bus ir modernių akimirkų. Tiesa, kai kurie renginiai forte bus mokami, o dalyvių skaičius ribojamas iki 500.

Portalas kauno.diena.lt primena, jog koronavirusas dar nepasitraukė iš mūsų gyvenimo, todėl Joninių šventę raginame sutikti laikantis rekomenduojamo saugaus atstumo tarp kitų šventės dalyvių. Taip pat nepamirškite laikytis higienos reikalavimų bei dezinfekuoti rankas, venkite kontakto su kitais asmenimis.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Kowno 2020

Juodi orkestrai prie pagaliuku fontano

Anonimas

kas nori, pasidaro šventes.Šančiai švenčia ir neverkšlena.Mažiau gers, mažiau prisilupusių bus.

...

Kaunas pinigus masinėms pakasynoms taupo...
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS