Konferencijoje – naujas požiūris į senas problemas | Diena.lt

KONFERENCIJOJE – NAUJAS POŽIŪRIS Į SENAS PROBLEMAS

  • 2

Už lango darganota, bet širdyje – šilta ir šviesu. Būtent toks jausmas ir apima atvykus į Kauno onkologinių ligonių draugijos "Alma" konferenciją "Naujas požiūris į senas problemas".

Šviesūs veidai, šypsenos, jokio niurnėjimo ar skundimosi likimu. "Dėkojame Dievui už suteiktą dieną, džiaugiamės ja ir gyvename", – pasakojo draugijos "Alma" pirmininkė Regina Malžinskienė, kartu su Algimantu Astrausku organizavusi šią konferenciją.

Konferencijos šeimininkus ir svečius palaimino Panemunės bažnyčios klebonas, sveikatos ir nepavargti šiame kelyje linkėjo ligoninės vadovas doc. dr. Saulius Grižas, Gintauto Labanausko labdaros ir paramos fondo atstovai – Gintautas Labanauskas ir Edita Vaitkūnienė. Dovanas konferencijos dalyviams įteikė jų ilgamečiai rėmėjai ir draugai.

Dėkojame Dievui už suteiktą dieną, džiaugiamės ja ir gyvename.

"Ačiū jums! Jūs mums, sveikiesiems, pavyzdys kaip kiekviena akimirka džiaugtis gyvenimu ir būti laimingiems", – sveikindamas dėkojo G.Labanauskas ir padovanojo savo eilėraščių rinkinį "Kažkada".

Gerą nuotaiką ir puikias emocijas palaikyti padėjo Kauno miesto Šilo pradinės mokyklos jaunieji atlikėjai. Vadovaujant mokytojai Alvydai Česienei skambėjo cimbolų muzika ir sukosi mažųjų šokėjų poros.

Prie kavos puodelio moterys dalijosi savo gyvenimo istorijomis ir ilgamete patirtimi, kaip nugalėti sunkumus.

Rašyti komentarą
Komentarai (2)

Geriausias darbas

Geriausias darbas ... galimybė kiekvienam! Dirbkite patogiai, namuose, naudokite kompiuteerį ir dirbkite savo darbo valandomis. Tai galite padaryti ne visą ar visą darbo dieną. Gaukite nuo 150 iki 200 USD per valandą! Jokių apribojimų nėra, viskas priklauso nuo tavęs ir nuo to, kiek nori uždirbti kiekvieną dieną. Paspauskite čia .... ..........................>>>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m

Anonimui Pydarui

"Durniu laivas"

SUSIJUSIOS NAUJIENOS