Krovinių terminale nuaidėjo sprogimas (papildyta)

Krovinių terminale nuaidėjo sprogimas (papildyta)

2009-02-09 18:33
Krovinių terminale nuaidėjo sprogimas (papildyta)
Krovinių terminale nuaidėjo sprogimas (papildyta) / Evaldo Butkevičiaus nuotr.

Pirmadienio rytą apie 10.30 val. Kauno policija gavo pranešimą, kad Kauno geležinkelio stoties 20-ies tonų konteinerių krovimo aikštelėje (Kražantės g. 40) įvyko sprogimas. Sprogimo metu žmonės nenukentėjo.

Pirminiais duomenimis, sprogimo metu buvo apgadinta apie 10 tuščių jūrinių konteinerių, trys iš jų - nepataisomai. Buvo įvestas priemonių planas „Skydas“, į įvykio vietą nuvyko visos specialiosios tarnybos ir Antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ specialistai.

Pasak „Aro“ specialistų, atlikus pirminę apžiūrą paaiškėjo, kad sprogimas įvyko ne dėl kokio nors sprogmens. Viena iš versijų - sprogimas galėjo kilti dėl viename iš konteinerių buvusio krovinio - elektrinio krautuvo. Tikslesnė priežastis paaiškės atlikus ekspertizę.

Transporto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra