Naujoje „Vynoteka Bazėje“ – originalūs šventiniai pasiūlymai | Diena.lt

NAUJOJE „VYNOTEKA BAZĖJE“ – ORIGINALŪS ŠVENTINIAI PASIŪLYMAI

  • 4

Gera žinia artėjant didžiosioms metų šventėms – Kaune įsikūrusių „Vynotekos“ parduotuvių gretas lapkričio 24 d. papildė dar viena. Prekybos miestelyje „Urmas“ atidaryta antroji Lietuvoje „Vynoteka Bazė“, kuri ypatinga ne tik savo dydžiu, pasiūlymų gausa, bet ir žemesnėmis kainomis.

„Vynoteka“ parduotuves pamėgę lankytojai žino, kad jose prekiaujama produktais, kokių nerasi kituose prekybos centruose. Čia didelis pasirinkimas aukštos kokybės mėsos gaminių, šaldytų jūrų gėrybių, ikrų, aliejaus, sulčių ir mineralinio vandens, kavos, saldumynų ir dar daugelio kitų produktų, kurie, patiekti ant švenčių stalo, pradžiugins kiekvieną gurmaną. Kokybiški maisto gaminiai gali būti ir originali dovana artėjančių švenčių proga. Naujoji „Vynoteka Bazė“ išsiskiria dar ir tuo, kad čia galima rasti maisto produktų pasiūlymų už geriausias rinkoje kainas.

Ne vieną kaunietį pradžiugins žinia, kad „Vynoteka Bazė“ Kaune šiokiadieniais dirba iki 20 val., o sekmadieniais – iki 15 val. Tai labai patogu, nes dauguma Prekybos miestelio „Urmas“ parduotuvių užsidaro gerokai anksčiau, net iki 17 val. Tad dabar yra galimybė atvažiuoti į „Vynoteka Bazę“, kai prekybos miestelyje žmonių yra gerokai mažiau.

„Kauno dienos“ archyvo nuotr.

Parduotuvė „Vynoteka Bazė“ įsikūrusi Prekybos miestelio „Urmas“ Žaliojoje galerijoje. Šalia įėjimo – patogi automobilių parkavimo aikštelė. Į parduotuvę galima patekti iš dviejų pusių – einantiems nuo vakarinės galerijos į ją patekti daug paprasčiau.

Žinoma, geriausia parduotuvėje „Vynoteka Bazė“ apsilankyti ir viskuo įsitikinti patiems. Parduotuvės atidarymo ir artėjančių didžiųjų metų švenčių proga ypatingų pasiūlymų gausa tikrai nenuvils ir gerai nuteiks.

Reikėtų pažymėti, kad apsilankę ir bet kurioje iš 107 „Vynotekos“ tinklo parduotuvių (Kaune ir rajone jų jau yra šešiolika), įgysite unikalios pirkimo patirties. Tai užtikrina moderniai įrengtos patalpos, šiuolaikiškas prekių išdėstymas, įvairių pasiūlymų ir nuolaidų gausa ir, žinoma, profesionalus ir draugiškas aptarnavimas. „Vynotekos“ darbuotojai – aistringi savo srities žinovai, visada pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus, patarti, padėti išsirinkti jūsų poreikius atitinkančias prekes.

GALERIJA

  • Naujoje „Vynoteka Bazėje“ – originalūs šventiniai pasiūlymai
  • Naujoje „Vynoteka Bazėje“ – originalūs šventiniai pasiūlymai
„Kauno dienos“ archyvo nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (4)

Q

Reikia kažkaip dauginti ar perėti girtuoklius - butu katastrofa jei tauta imtu blaiviai gyventi ir mastyti

Kodėl

Nėra reklamos užsakymo Nr.?

Jonas

Parduotuvė, kaip parduotuvė.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS