Neatsispyrė pavasariškos saulės kerams: laisvadienį kauniečiai leido gryname ore | Diena.lt

NEATSISPYRĖ PAVASARIŠKOS SAULĖS KERAMS: LAISVADIENĮ KAUNIEČIAI LEIDO GRYNAME ORE

  • 0

Šeštadienį senamiestyje buvo galima sutikti ne vieną grynu oru ir pirmaisiais pavasarinės saulės spinduliais besimėgaujantį kaunietį.

Atrodytų, kauniečiai laisvalaikį po atviru dangumi leido sąmoningai – vaikščiojo po du arba nedidelėmis grupelėmis.

Žinoma, buvo ir tokių, kurie į gryną orą išėjo ne tik ramiai žingsniuoti besišnekučiuojant, bet ir tokių, kurie miklino raumenis bėgdami ar plaukiodami vandenyje pasiėmę į rankas irklus.

Kauno senamiestis prisipildė vaikų klegesio, netrūko ir augintinių. Ir nors miestiečių veidus dengė apsauginės kaukės, buvo nesunku įžvelgti ir jų besišypsančias akis.

Pasivaikščiojimas po Kauno senamiestį

Vilmanto Raupelio nuotr.

Susisiekus su Kauno apskrities pareigūnais ir pasiteiravus, kaip kauniečiai laikosi drausmės – ar nesibūriuoja, buvo patikinta, kad pranešimų apie karantino pažeidimus šeštadienį nesulaukta.

Kaip skelbė BNS, nuo kovo 6 dienos atnaujintos sporto, laisvalaikio ir kultūros veiklos atvirose erdvėse, leidžiami renginiai, kurių metu neišlipama iš automobilio.

Nuo šiol leidžiama viešose atvirose vietose asmenims būti ne didesnėmis nei penkių asmenų arba dviejų šeimos ar dviejų namų ūkių narių grupėmis.

Leidžiama lankyti pažintinius ir mokomuosius takus, parkus, muziejus, galerijas ir kitas ekspozicines erdves, zoologijos ir botanikos sodus, esančius atvirose lauko erdvėse, ne didesnėmis nei penkių asmenų grupėmis, išskyrus dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių narius.

Taip pat leidžiamos sporto, laisvalaikio ir pramogų paslaugos atvirose erdvėse, vienu metu jas teikiant ne daugiau kaip penkiems asmenims, išskyrus dviejų šeimų ar dviejų namų ūkių narius.

Taip pat leidžiami „drive-in” renginiai, kurių metu neišlipama iš automobilio ir jame yra ne daugiau nei du asmenys, išskyrus vienos šeimos ar vieno namų ūkio narius.

Karantinas šalyje galioja iki balandžio 1 dienos.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS