Domeikavos Neries gatvėje pluša kelininkai | Diena.lt

DOMEIKAVOS NERIES GATVĖJE PLUŠA KELININKAI

  • 0

Tankiai apgyvendintoje Neries gatvėje Domeikavoje šiuo metu keičiami vandentiekio tinklai, įvadai, renovuojami buitinių nuotekų tinklai. Kai tik specialistai baigs šiuos darbus, prasidės gatvės asfaltavimas.

„Gatvės būklė buvo labai prasta. Vos tik prasidėjo darbai, paaiškėjo, kad ir vandentiekio, ir šiluminė trasa yra avarinės būklės, tad rekonstrukcijos metu bus sutvarkyta ne tik gatvės danga“, – pasakojo Domeikavos seniūnė Lina Mišeikienė.

Rangovai rekonstruos gatvę, sutvarkys pėsčiųjų takus, įrengs lietaus surinkimo sistemą, automobilių stovėjimo aikšteles. Taip pat planuojama perkelti elektros liniją, kuri patenka į remontuojamos gatvės darbų zoną. Kabeliai bus iškelti už kelio ribų.

Dėl papildomų darbų kelininkams Domeikavoje teks darbuotis gerokai ilgiau, tačiau, anot Domeikavos kaimo bendruomenės pirmininkės Rūtos Butkuvienės, gyventojai šią žinią priėmė labai ramiai.

„Informavome gyventojus, kodėl darbų terminai pailgėjo, paaiškinome, kokiais etapais jie bus atliekami. Jeigu jiems kas neaišku, atsakome į visus klausimus. Žmonės tolerantiški, nes žino, kad tai laikini nepatogumai“, – pabrėžė pirmininkė.

Kad gyventojams būtų patogiau grįžti į namus, darbai suskirstyti į keturis etapus, tvarkant vieną dalį gatvės, kita žmonės gali saugiai judėti. Be to, šalia gyvenamųjų namų rangovai įrengė papildomą automobilių statymo aikštelę, kurioje domeikaviškiai gali statyti savo transporto priemones, taip pat padarė laikinų ir patogių įeigų, kuriomis žmonės saugiai gali patekti į daugiabučius.

Darbus planuojama baigti 2023 m. rugpjūčio mėnesį.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS