Paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ bus dar didesnė šventė skrandžiui | Diena.lt

PARODA „RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ“ BUS DAR DIDESNĖ ŠVENTĖ SKRANDŽIUI

  • 3

Šeštoji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ vyks spalio 10-12 dienomis Kauno "Žalgirio" arenoje. Čia produkcijos naujienas pristatys apie 140 dalyvių, o tai yra 15 proc. daugiau nei praėjusiais metais.

Lietuvos gamintojai gali pasidžiaugti turintys solidarią vietinę rinką. Vos tik eksportuotojams iškyla sunkumų, Lietuvos pirkėjai iškart parodo savo politinę poziciją ir ima vartoti daugiau vietinės produkcijos. Už tai atsidėkodami vietiniai gamintojai šiemet parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ lankytojams surengs dar daugiau prekių pristatymų bei nemokamų degustacijų.

Šeštoji paroda „Rinkis prekę lietuvišką“ vyks spalio 10-12 dienomis Kauno "Žalgirio" arenoje. Čia produkcijos naujienas pristatys apie 140 dalyvių, o tai yra 15 proc. daugiau nei praėjusiais metais. Pagrindinis parodos tikslas – lankytojams parodyti Lietuvoje gaminamus produktus, skatinant jų vartojimą bei padėti vietiniams gamintojams išplėsti savo eksporto rinkas.

„Parodą „Rinkis prekę lietuvišką“ jau drąsiai galime pavadinti tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo vieta. Tai puiki proga gamintojams įsitikinti jų gaminių paklausa, o lankytojams – išsirinkti patinkančių prekių“, – sako Erikas Piskunovas, parodą organizuojančios bendrovės „Ekspozicijų centras“ vadovas.

Jonas Guzavičius, Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacijos prezidentas, teigia, kad Lietuvos gamintojai vis daugiau investuoja į savo produktų rinkodarą.

„Dalyvavimas parodose, įvairių degustacijų ir prezentacijų rengimas – efektyvus kelias į vartotojų pirkinių krepšelį. Ši paroda padeda Lietuvoje kurti lietuviškos produkcijos vartojimo įpročius“, – tvirtina J. Guzavičius.

E. Piskunovo pastebėjimu, žmonės kasmet rodo vis didesnį susidomėjimą lietuviška produkcija. Prognozuojama, kad šįkart į parodą susirinks ne mažiau kaip 30 tūkst. lankytojų.

Geriausiems parodoje pristatomiems produktams bus skirti aukso medaliai. Laimėtojai bus paskelbti per oficialų parodos atidarymą spalio 10 d. 10 val.

Rašyti komentarą
Komentarai (3)

kodel

kodel vokiskas sviestas Lietuvoje pigesnis. manau kad pieno ir mesos produkcija Lietuvoje turetu buti pigesne. Duonos nerandu parduotuveje rugines be dazu,salyklu kazkokiu degesiu. gal pigesne butu jei nepiltu dazu????

kaunietis

Gali tik ateiti ir pasižiūreti, nes kainos lietuviškų prekių baisos. Gauna žmonės mažas pensijas, todėl dauguma perka ukininkų turgeliuose kur nera parduotuvės antkainio ir prekės patikimos,matai ka perki. Ukininku turgelis mums isganymas, o padevetu rubų parduotuvės mums leidzia sutaupyti ir graziai ir skoningai apsirengti ir apiauti. Todel renkuosi ne lietuviska preke, o atveztine pigia ir gana kokybiska preke iš Humanos ar kitu padevetu prekiu parduotuviu, o i tokias parodas neinu nes neturiu už ka pirkti.

NA NA

manau , kad rinkis prekę lietuvišką ,tai piniginių , iškraustymo šventė ,neadekvačios kainos , lietuvos žmonėms ,_______,kainos kyla ,protai svyla ,zombiai šventes švenčia ,,,,,sėkmės ,kur dingo, tikrieji turgininkai ??

SUSIJUSIOS NAUJIENOS