Pildys vargingai gyvenančių žmonių ir beglobių gyvūnų norus: gali prisidėti kiekvienas kaunietis | Diena.lt

PILDYS VARGINGAI GYVENANČIŲ ŽMONIŲ IR BEGLOBIŲ GYVŪNŲ NORUS: GALI PRISIDĖTI KIEKVIENAS KAUNIETIS

  • 0

Ne pelno siekianti organizacija Kauno Rotaract klubas kviečia Kauno bendruomenę prisijungti prie kasmetinės akcijos „Eglutės“.

Klubas šį projektą organizuoja jau dešimtmetį. Kiekvienais metais ant eglučių įvairiose Kauno vietose buvo kabinami norai.

Šiemet, atsižvelgiant į COVID-19 situaciją ir saugant gyventojų sveikatą, projekto koncepcija buvo pakoreguota – visus socialiai remtinų šeimų vaikučių, vienišų, skurdžiai gyvenančių senelių bei beglobių gyvūnų iš „Penkta koja" norus galima rasti vienoje vietoje – www.projektaseglutes.lt.

Kaip viskas vyksta:

– žmonės, norintys padaryti gera, internetinėje svetainėje pasirenka norą. Tuomet klubo nariai su juo susisiekia ir sutaria, kaip ir kada iš jo paims dovaną. Norima visas dovanėles surinkti iki sausio 6 d.

– Kauno Rotaract klubo nariai surenka dovanėles ir jas iki sausio 13 d. perduoda gavėjams. Kauno miesto senelių norai pildomi bendradarbiaujant su Vilniaus RAC ir jų organizuojamu projektu „100 šypsenų daugiau“.

Žmonės kviečiami prie projekto prisidėti ir finansiškai. Už surinktas lėšas bus pildomi kiti likę visi kiti likę neišpildyti norai.


Norintys išpildyti norą gali tai padaryti:

Gavėjas: Naujasis Kauno klubas

Sąsk. nr.: LT583500010006684229

Paskirtis: Eglutės2020

Turintys klausimų gali kreiptis į klubą per socialinius tinklus:

Feisbuke: Kaunas Rotaract club

Instagrame: kaunasrotaractclub

GALERIJA

  • Pildys vargingai gyvenančių žmonių ir beglobių gyvūnų norus: gali prisidėti kiekvienas kaunietis
Organizatorių nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS