Prireikė metų, kad išgirstų: pavojingo vamzdžio Lampėdžio ežere neliks | Diena.lt

PRIREIKĖ METŲ, KAD IŠGIRSTŲ: PAVOJINGO VAMZDŽIO LAMPĖDŽIO EŽERE NELIKS

  • 17

Portalo kauno.diena.lt skaitytojas Rimantas miesto atstovams prieš metus buvo pranešęs, jog Lampėdžio ežere, ten kur maudosi daug žmonių, yra pavojingas vamzdis. Tačiau kauniečio skundo niekas neišgirdo. Tik įsikišus žurnalistams, gautas pažadas, kad artimiausiu metu jo neliks.

Kaunietis Rimantas pasakojo, kad prieš metus miesto tvarkytojams pranešė apie tai, jog viename oficialių paplūdimių, vandenyje yra didelis vamzdis, ant kurio gali susižeisti poilsiautojai. Vyras tikino, kad ne vieną laišką parašė, vis gaudavo atsakymus, jog informacija perduota specialistams ir pavojingas vamzdis iš Lampėdžio ežero bus pašalintas.

Deja, atėjo naujas maudynių sezonas, o aprūdijęs metalo gabalas tebėra vandenyje. Netekęs kantrybės, kad į jo pastabas miesto atstovai atsižvelgs, vyras kreipėsi į žurnalistus.

Skaitytojo nuotr.

„Pridedu nuotraukas, kai prieš metus susirašinėjau su savivaldybės atstovais dėl pavojingo vamzdžio, kuris yra netoli Lampėdžio karjero kranto. Buvau pridėjęs ir koordinates, ir vamzdžio foto, bet vis gaudavau padėką už informaciją, tačiau po metų pamačiau tą patį vaizdą, niekas nepasikeitė. Dar vieną laišką parašiau savaitgalį, bet tyla, negavau atsakymo. Ten iš tiesų labai pavojinga. Gal jums pavyks padaryti, kad vamzdį pašalintų?“ – laiške dėstė portalo kauno.diena.lt skaitytojas Rimantas.

Portalas kauno.diena.lt paprašė savivaldybės atstovų pakomentuoti, kodėl praėjus metams po kauniečio kreipimosi vamzdis nėra pašalintas. Taip pat pasidomėjome, ar atsakingos tarnybos šiemet ketina iš vandens pašalinti metalinę kliūtį. Savivaldybės atstovai pranešė, kad visa informacija perduota „Kauno švarai“, tad jos specialistai vamzdį bandys pašalinti penktadienį.

Gairės: skaitytojo naujiena, Lampėdžio ežeras, vamzdis, maudynės
Rašyti komentarą
Komentarai (17)

Z

Negi gyvenime daugiau problemu nera kad po vandeniu vamzdzius pranesinet skundus rasyt , beprociu karta gyvenanti pertekliuje

> expertui

Jei nežinai - nepezėk nesąmonių. Jei nori žinoti kur iškastas gruntas buvo išvežtas, pasižiūrėk į kitą Gervių gatvės pusę prie irklavimo bazės.

Vietinis

Laiko klausymas kada susižeis žmonės besimaudantys buvusios skaldos teritorijoje. Kad jus ŽInotumėte kiek ten visko palaidota!!!!
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS