Streikas neaplenkė ir Kauno rajono: prisijungė per šimtas mokytojų | Diena.lt

STREIKAS NEAPLENKĖ IR KAUNO RAJONO: PRISIJUNGĖ PER ŠIMTAS MOKYTOJŲ

Po dvi valandas šalies mokyklose ir ugdymo įstaigose ketvirtadienį trukusio įspėjamojo streiko, kurį surengė Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga, paaiškėjo, kad jame dalyvavo 118 Kauno rajono mokyklų mokytojų.

Streikas vyko Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinėje mokykloje, Babtų gimnazijoje, taip pat Šlienavos pagrindinėje mokykloje bei Karmėlavos Balio Buračo gimnazijoje.

Kaip naujienų agentūrą ELTA informavo Kauno rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, kol mokytojai streikavo, jų mokiniai vietoj pamokų buvo užimti kita veikla. Streiko metu nekilo jokių incidentų.

Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Pridurkui

"kauniečiui", neturiu ką pridurti... :-DDD Karma yz zia byč !

kaunietis

p.Mokytojams kelčiau atlyginimus tik už kokybiškai atliktą darbą.Tai apsprendžia mokinių žinios , šiuo metu yra apie septyniasdešimt procentų mokinių netgi lietuviškai nesugeba rašyti be klaidų. Dabartiniai mokytojai kartu su mokiniais parūko,kartu nusikeikia,pakalba apie vulgarų seksą.Tai tokia šiuolaikinė Lietuviška mokyklą.Atsakykite p.mokytojai,kodėl toks didelis procentas mokosi privačiai po pamokų pas tuos pačius dėstomų dalykų mokytojus.Ar čia nėra vieša korupcija,mokiniui darant spaudimą dėl prastos jo žinių kokybės ir gąsdinant visos klasės draugų akivaizdoje,kad neišlaikys egzaminų.Laikas išgyvendint šį korupcinį pasipinigavimą.

Lana Nowak

Nоrite susіrasti mеrginą vіenai nаkčiai? Svеiki аtvykę - www.ujeb.se/lana22
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS