Sugrįžtantiems paukščiams – nauji namai: kviečia prisijungti prie akcijos | Diena.lt

SUGRĮŽTANTIEMS PAUKŠČIAMS – NAUJI NAMAI: KVIEČIA PRISIJUNGTI PRIE AKCIJOS

  • 8

Siekiant pasveikinti atgimstančią gamtą ir sugrįžtančius paukščius, kovo 26 d., šeštadienį, Kauno rajono savivaldybės komanda įvairiose vietose tuo pačiu metu kels inkilus paukščiams.

10 valandą inkilų kėlimo ir aplinkos tvarkymo akcijos prasidės Kačerginėje (V. Mykolaičio-Putino parkelis) ir Girionių parke.

Inkilų kėlimo šventę organizuojanti Kauno rajono savivaldybė kviečia prie akcijos prisijungti moksleivius, vietos bendruomenes.

125 inkilus, kuriuose apsigyvens pakaunėje gyvenantys sparnuočiai, pagamino Kauno tardymo izoliatoriuje kalintys nuteistieji.

„Tai ne pirma tokia akcija su nuteistaisiais. Pernai jie seniūnijoms gamino lauko baldus – suolus ir stalus. Savivaldybė ir šįkart pasirūpino mediena, o nuteistieji pagamino inkilus“, – pasakojo Kauno rajono savivaldybės Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vedėjas Tomas Didžiulis.

Pirmieji inkilai Kauno rajone šįmet buvo keliami Karmėlavoje, kai vyko paminklinio akmens Jonui Mačiuliui atidengimo ceremonija. Nameliai paukščiukams buvo iškelti ir Tado Ivanausko Obelynės sodyboje.

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Manau, \\\\\.../////

liksime be mylimų sparnuočių,rackevičiaus dėka.

>>>Kas gamintojas? \\\\\.../////

>Ag'Rąstas.

Kas gamintojas?

Tušti bus tokiom spalvom nudažyti inkilai. Paukščiai nemėgsta ryškių spalvų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS