Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti | Diena.lt

SUSIBŪRIMAMS TEKS RINKTIS KITĄ VIETĄ – „RIMI“ AIKŠTELĘ RUOŠIAMASI APMOKESTINTI

Populiari jaunimo susibūrimo vieta – ties Savanorių prospekte esančiu „Rimi“ prekybos centru, greitu metu bus apmokestinta, tad aikštelėje nemokamai palikti automobilį bus galima tik ribotą laiką.

Jaunimas nebesirinks

Vakarais jaunimas buvo pamėgęs rinktis į automobilių stovėjimo aikštelę teis „Rimi“ parduotuve, esančia Savanorių pr. 321. Čia susitikę draugai leisdavo vakarus ir tikino, kad susitikti buvo labai patogu, nes šalia įsikūrusi degalinė, kelios greito maisto užkandinės, o ir pati vieta – šalia centrinės Kauno gatvės.

Tačiau jaunuolių leidžiami ilgi vakarai greitai baigsis – ties Savanorių prospekto ir S.Žukausko gatvės sankryža esančią aikštelę ketinama apmokestinti. Dėl to net socialiniuose tinkluose buvo sukurtas įvykis „Paskutinis susitikimas“. Renginio organizatoriai kvietė į aikštelę atvažiuoti paskutinį kartą ir pasimėgauti nemokamu statymu.

Yra daugybė priežasčių, kodėl nusprendėme apmokestinti aikštelę. Dienomis parduotuvės klientai sunkiai randa laisvą vietą, o vakarais čia renkasi jaunimas.

Neaiški rinkliava

„Kauno diena“ pasidomėjo, kada bus įrengti užkardai ir pradėta rinkti rinkliava. „Rimi“ viešųjų ryšių vadovė Giedrė Buivydienė patikino, kad Savanorių pr. 321 pastatas ir teritorija aplink jį priklauso ne jiems, jie tik nuomininkai, todėl apie apmokestintą stovėjimo aikštelę nieko negali pakomentuoti. Atstovė pasiūlė kreiptis į pastato valdytojus – bendrovę „BFIII Kaunas“. Šie patvirtino, kad už automobilių stovėjimą minėtoje aikštelėje bus renkama rinkliava, tačiau neįvardino, kaip bus organizuojama jos rinkimo tvarka.

„Yra daugybė priežasčių, kodėl nusprendėme apmokestinti aikštelę. Dienomis parduotuvės klientai sunkiai randa laisvą vietą, o vakarais čia renkasi jaunimas. Šiuo metu testuojame sistemą, kai ji pradės veikti, klientai ties įvažiavimais esančiuose informaciniuose stenduose matys visas taisykles ir renkamą mokestį“, – sakė „BFIII Kaunas“ direktorė Rasa Sušinskaitė.

Ji neatsakė, kada tiksliai bus pradėta rinkti rinkliava už automobilių stovėjimą. Taip pat kol kas nėra aišku, kiek laiko klientai automobilius galės palikti nemokamai ir kiek teks mokėti už tolimesnį statymo laiką.

Ne pirma apmokestinta vieta

Tai ne pirmoji prekybos centro aikštelė Kaune, kurioje pradėta rinkti rinkliavą. Vieni pirmųjų automobilių stovėjimo laiką apribojo „Lidl“ parduotuvės. Beveik prie visų „Lidl“ parduotuvių nemokamai automobilį galima palikti iki poros valandų. Apie mokamą stovėjimą įspėja ženklai.

Ties prekybos centru „Maxima“, esančiu Šiaurės prospekte, apmokestinti stovėjimą nusprendė savivaldybė. Šioje aikštelėje automobilį nemokamai galima palikti iki trijų valandų. Toks sprendimas priimtas taip pat dėl to, jog klientams būdavo sudėtinga rasti laisvą stovėjimo vietą, nes ties šiuo prekybos centru yra nemažai daugiabučių namų, kurių gyventojai kartais automobilius aikštelėje palikdavo net ilgiau nei savaitei.

Užkardai jau įrengti ir prie prekybos centro „Molas“. Įvažiuojant į šią aikštelę, nuskaitomi automobilių valstybiniai registracijos numeriai, tad laikas, praleistas aikštelėje, apskaičiuojamas automatiškai.

GALERIJA

  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
  • Susibūrimams teks rinktis kitą vietą – „Rimi“ aikštelę ruošiamasi apmokestinti
Rašyti komentarą
Komentarai (18)

€ € €

Gopsumas zlugdo versla.

anoli

Tai jau tikrai, kad ”nėra” vietos kur klientams palikti automobilį... :D dar nemačiau kad ši aikštelė būtų kada užgrūsta automobiliais, kad nebūtų galima rasti vietos auto.

manes ten jau nebebus

sekantis etapas bus bankrutuot, nes jei padarai aplinka nepalankia busimiems pirkejams, verslas irgi prades strigt. Taip tik atrodo kad vakare renkasi jaunimas kuris trukdo, bet tas pats jaunimas ir apsiperka toj parduotuvej, tad neliks jaunimo, neliks ir pajamu. as ne jaunas bet vengsiu ten lankytis, as nepakenciu mane snipinejanciu parduotuviu ir man aiskinaciu kiek laiko turiu praleist ju parduotuvej, nors stengiuos pardej ir taip but kuo trumpiau
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS