Sutartimi įtvirtinta Kauno rajono savivaldybės ir KTU draugystė | Diena.lt

SUTARTIMI ĮTVIRTINTA KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS IR KTU DRAUGYSTĖ

Raudondvario dvare trečiadienį dviejų institucijų bendradarbiavimo sutartį pasirašė Kauno technologijos universiteto Statybos ir architektūros fakulteto dekanas Andrius Jurelionis ir Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas.

Šios sutarties tikslas yra pasiūlyti sprendinių, galinčių atnaujinti ir sustiprinti rajono seniūnijų įvaizdį, gerinančių gyvenamosios aplinkos kokybę, atnaujinančių traukos objektus, skatinančius suburti vietos bendruomenės narius kartu leisti laiką, bendrauti ir aktyviai pramogauti. Atsižvelgiant į mokslo bei naujų technologijų pristatymo visuomenei svarbą, susitarta dėl abipusiai naudingo ir geranoriško bendradarbiavimo plėtojimo, siekiant mokslo integracijos, glaudesnio studijų ir praktikos sąlyčio tarp universiteto ir savivaldybės.

„Tikiuosi, kad aukštosios mokyklos studentai kartu su kvalifikuotais dėstytojais, savivaldybės administracijos specialistais ir seniūnijų darbuotojais, vietos bendruomene pasiūlys Kauno rajono seniūnijų viešųjų erdvių sutvarkymo vizijų",- kalbėjo meras Valerijus Makūnas.

Pasak pranešimo, siekiama, kad seniūnijų viešųjų erdvių sutvarkymas sustiprintų ir viso Kauno rajono identitetą, pabrėžtų jo unikalumą bei padėtų išlaikyti Lietuvoje lyderiaujančios savivaldybės statusą.

„Kauno technologijos universitetas buvo, yra ir bus integrali Kauno rajono dalis", - partneryste džiaugėsi universiteto rektorius Eugenijus Valatka.

 

GALERIJA

  • Sutartimi įtvirtinta Kauno rajono savivaldybės ir KTU draugystė
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS