Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu | Diena.lt

UNIKALUS DAUGIABUTIS: GALIMYBĖ MĖGAUTIS IŠSKIRTINE PANORAMA IR PRIVATUMU

  • 10

„Žaibuojant arba griaudžiant geriau pasilikti namuose, aklinai uždarius langus ir duris“, – pataria gamtos reiškinių žinovai. Unikalaus projekto „Du Žaibai“ autoriai neabejoja, kad gyvenimu jų statomuose būstuose mėgausitės visada, nepriklausomai nuo to ar už lango lyja ir žaibuoja, ar maloniai šviečia saulutė.

Išsiskiria tarp konkurentų

Naujai statomų nekilnojamo turto objektų Kaune netrūksta. Pastaraisiais metais augant miesto bei rajono gyventojų skaičiui, darbo pakanka ir statybų specialistams. Ne paslaptis, kad daugelis projektų yra tipiniai, niekuo neišsiskiriantys iš šimtų kitų. UAB „Norvegijos Kontaktai“ specialistams pavyko rasti unikalią vietą bei paleisti į gyvenimą projektą, kurio pirkėjai gaus daugiau nei vien erdvų gyvenamąjį būstą.

„Du Žaibai“ nuotr.

Šilainiuose, Žaibo gatvėje sparčiai juda modernaus aštuonių aukštų daugiabučio statybos. Ant Milikonių kalno dygstantis daugiabutis – išskirtinis ne tik savo kokybe, bet ir panoraminiais vaizdais į Kauno miestą. Pasak statytojų, šis projektas, sukurtas remiantis ilgamete UAB „Norvegijos Kontaktai“ patirtimi, tad į jį sudėtos įvairių sričių specialistų žinios bei gebėjimai.

Galima sakyti, kad sulig kiekvienu aukštu pasirodantys vaizdai bus vis gražesni.

Patogi, tačiau atoki vieta nuo pagrindinių miesto gatvių šurmulio pasirinkta po kruopščios atrankos. Projekto autorius sužavėjo vienoje iš penkių Šilainių seniūnijai priklausančių dalių, Milikoniuose nuo kalno viršaus atsiverianti pasakiška miesto panorama, kuria „Du Žaibai“ butų gyventojai galės mėgautis kiekvieną dieną.

„Galima sakyti, kad sulig kiekvienu aukštu pasirodantys vaizdai bus vis gražesni, o paskutinio 8-ojo aukšto gyventojai savo įspūdingose terasose, apskritai, turbūt norės praleisti didžiąją dienos dalį“, – šypsojosi apie projektą pasakoję UAB „Norvegijos Kontaktai“ atstovai.

Privalumų – ne vienas

Nors gyventojai jausis įsikūrę savotiškame gamtos prieglobstyje, būtiniausios paslaugos jiems bus pasiekiamos ranka. Šalia esančios poliklinikos, prekybos centrai, darželiai bei mokyklos pasiekiamos vos per keletą minučių pėsčiomis. Tarp kitų lankytinų vietų – šalia esantis VIII fortas, Santarvės parkas bei Milikonių kalno apžvalgos aikštelė.

Neskaitant kvapą gniaužiančios panoramos, atsveriančios iš kiekvieno buto balkono-lodžijos, daugiabučio namo gyventojai turės ir daugiau privalumų. Vienas jų – natūralaus būsto apšvietimo gausa. „Du Žaibai“ projekto butuose montuojami dideli itin aukštos kokybės plastikiniai langai. Siekiant suteikti absoliutų privatumą jie yra veidrodiniai, puikiai atspindintys išorinę kaitrą bei perteklinę šviesą. „Matykite, bet nebūkite matomi!“ – tokiu šūkiu vadovavosi projekto autoriai.

Pats namo fasadas taip pat pasižymi išskirtiniu dizainu – jis bus padengtas lanksčiosiomis klinkerio plytelėmis. Aplink daugiabutį bus įrengtas erdvus kiemas, o patekimas į laiptines bus ribojamas kodine spyna. Pirkėjai galės rinktis automobilių požeminę arba antžeminę stovėjimo aikštelę. Beje, rengiant projektą nebuvo pamiršti ir žmonės su negalia – dalis butų bus visiškai pritaikyta jų reikmėms.

Reputacija kalba už save

Renkantis būstą pirkėjams, besibaiminantiems nekokybiškų, vienadienių statytojų, rūpi ir projekto vykdytojo patikimumas. UAB „Norvegijos kontaktai” yra sukaupę daugiau nei 15 metų patirtį statant įvairius objektus tiek Lietuvoje, tiek Skandinavijoje. Įmonės istorijoje jau daugiau kaip 120 pastatytų gyvenamųjų namų bei 260 kotedžų. Įdirbis, geri atsiliepimai ir patirtis bendrovei leido įsitvirtinti bei praplėsti paslaugas į labiau kvalifikuotas pramonės sritis.

Šiuo metu bendrovė baiginėja itin paklausų projektą Dainavos mikrorajone „Du kolegos“. Be to, jau visai greitai Giraitėje, puikuosis šeši A++ klasės dvibučiai kotedžai. Kiekvienas „Šilainių Giraitės“ butas turės savo atskirą 2 arų sklypą, po dvi vietas automobilių stovėjimo aikštelėje. Butams antrame aukšte priklausys balkonas, o pirmame – terasos. Miesto patogumai bus pasiekiami vos per kelias minutes. Butai siūlomi su daline arba pilna apdaila.

„Du Žaibai“ nuotr.

„Mes esame lankstūs ir prisitaikantys prie skirtingų žmonių poreikių. Mūsų statomi nauji butai ir nauji kotedžai yra panašūs nepriekaištinga kokybe, tačiau tuo pačiu metu – ir unikalūs, pritaikyti žmonėms su skirtingais gyvenimo prioritetais“, – sakė UAB „Norvegijos Kontaktai“ atstovai.

www.duzaibai.lt

GALERIJA

  • Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu
  • Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu
  • Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu
  • Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu
  • Unikalus daugiabutis: galimybė mėgautis išskirtine panorama ir privatumu
„Du Žaibai“ nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Jonas

Labai gaila matyti taip isgirta projekta ir 15 metu patirti turinciu "specialistu" butu isplanavimus. Atrodo, kad Kaunas tai Palanga, kur visi suvaziavo pailseti savaitei kitai, bet ne pastoviam gyvenimui. Gaila, kad tik tokia samprata apie erdviu poreiki bute

KKiK

Kažkokia nesąmonė išplanavime: reklamuojamas kaip 4 kambarių butas, o iš tikro 2 butai su didelėmis virtuvėmis, atskirais įėjimais... ir po vieną kambarį.

Uniklų

Daugiabutį stato trečiųjų šalių darbininkai... Jų rėkaliojimas girdisi visam kvartale
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS